Sayfa 74/902 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 585 - 592 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Derin hisseninde birşey bildigi yok anca kendinizi kandırın, bu iş bülent turan da akıllı olun onunla uğraşın.

2. ateşi yükseldi milletin.birilerine sataşmaktan vazgeçin.iş bankası önemli olayları cuma kapanıştan sonra verir..durum cok sıkıştı bir patlak verebilir.hepimiz için hayırlısı olsun.önemli olan bu.

3. İnşallah kardeşim bizde bunun için buradayız bilginiz saglam olsa keşke 150 ide alırdım

4.  Alıntı Originally Posted by EsaretinBedeli Yazıyı Oku
    Benim tecrübem hepinizden yüksek borsadaki hisseleri a dan z ye ne oldugunu biliyorm, şimdi boş yapmayın burada kendi kendinizi pof poof lamayın.
    helal ustam konuş meydan senin.

5. Thanks mars 👍

Forum şenlenmiş! Herkese selam, beklemeye devam. Pek önemsemem ama kurucuda şu an nedense 9 üye 16 ziyaretci nedense dikkatimi çekti. Üyeler baş tacımızda ziyaretcilerden şüpheleniyorum

7.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Forum şenlenmiş! Herkese selam, beklemeye devam. Pek önemsemem ama kurucuda şu an nedense 9 üye 16 ziyaretci nedense dikkatimi çekti. Üyeler baş tacımızda ziyaretcilerden şüpheleniyorum
    Çoğu kardeş hisse B sahibidir..
    Kurucudaki hikaye onları da ilgilendirdiği için burayı takip ediyorlar..
    Ben yine yazıyorum BANKADAN HİÇBİR ADIM BEKLEMİYORUM.Hala KAP ı takip edenler var.Banka demek CHP DEMEK..
    Son ihraç belgesini hepimiz okuduk.Banka partiyi savunmak için bütün argümanları yıkmış.Bankanın derdi kurucu imtiyaz falan değil.Dertleri Atatürkçü ayağına partiyi korumak vede kollamak.Tüm kritik görevlerde partinin adamları oturuyor...
    Bu iş olacaksa devlet eliyle olacak..
    Banka 28 yıldır hisselerine sahip çıkmamış şimdi mi çıkacak..
    Hazineye devir olursa devlet yönetime gelip ağırlığını koyarsa KAP haberlerini takip edebiliriz..
    Çomak sokuldu bir kere..
    Devlet ortaya bir laf attı gerisi gelecektir..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR...YTD...YTD .

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Çoğu kardeş hisse B sahibidir..
    Kurucudaki hikaye onları da ilgilendirdiği için burayı takip ediyorlar..
    Ben yine yazıyorum BANKADAN HİÇBİR ADIM BEKLEMİYORUM.Hala KAP ı takip edenler var.Banka demek CHP DEMEK..
    Son ihraç belgesini hepimiz okuduk.Banka partiyi savunmak için bütün argümanları yıkmış.Bankanın derdi kurucu imtiyaz falan değil.Dertleri Atatürkçü ayağına partiyi korumak vede kollamak.Tüm kritik görevlerde partinin adamları oturuyor...
    Bu iş olacaksa devlet eliyle olacak..
    Banka 28 yıldır hisselerine sahip çıkmamış şimdi mi çıkacak..
    Hazineye devir olursa devlet yönetime gelip ağırlığını koyarsa KAP haberlerini takip edebiliriz..
    Çomak sokuldu bir kere..
    Devlet ortaya bir laf attı gerisi gelecektir..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR...YTD...YTD .

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bilgi sahibisiniz sizin gibi insanlar lazım bu ülkeye 👍

Sayfa 74/902 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •