Sayfa 437/901 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 7208 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by tolga41 Yazıyı Oku
    nasıl ya? çok üzüldüm yıllardır cogu platformda bu hisseleri savundunuz satmadınız pazartesi nasıl bir psikoloji oldu da sattınız inanamadım şimdi
    İnanın ben de bilmiyorum, nasip değilmiş demekki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. işkurda da tavandan eşleşme gözüküyor, iş btde 1 eşleşen 31 kuyruk. Bugunu atlatırsak diğer gunler guzel geçicek gibi. Bugun baya bir ilkler oldu. Hisselerimizi koruyalım

işkur : Tarihin en yüksek fiyatı

işbtr : Tarihin en yüksek fiyatı , tarihin en yüksek hacimi

3.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Üslubun hoş değil ama cevap vermeyeceğim..........

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bence de üslup hoş değildi

4. Ben ne dedim ki

Alıntı Originally Posted by mali33400 Yazıyı Oku
    Bence de üslup hoş değildi
    Arkadaş ben bir şey demedim. Neden beni yanlış anlıyorsunuz.. Kısacası avradı boşayan topuğuna bakmaz. Satan adam gelip üzülecekse neden satıyor. Alan hayrını görsün. 🤗✈🚀

5.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Arkadaş ben bir şey demedim. Neden beni yanlış anlıyorsunuz.. Kısacası avradı boşayan topuğuna bakmaz. Satan adam gelip üzülecekse neden satıyor. Alan hayrını görsün. ��✈��
    boş boş forumu meşgul etme lafı hoş bir laf değil.

6.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Arkadaş ben bir şey demedim. Neden beni yanlış anlıyorsunuz.. Kısacası avradı boşayan topuğuna bakmaz. Satan adam gelip üzülecekse neden satıyor. Alan hayrını görsün.
    Sattığının hemen ertesi günü çıkış başlarsa üzülmeyecek insan varmı. Ama Rıfkı efendi bu forumda çıkışın yakın olduğunu önceden haber vermişti. Arkadaş Rıfkı efendiyi dinleyip satmasaydı dinleseydi şimdi kara kara düşünmezdi. Neyse sağlık olsun. Para yerine gelir ama sağlık elden gitmesin yeter.

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Alan kazanır satan zarar eder.degismez bu kural.helede bu hisse de.

8. Cam grubu yaptıklatı birleşme gibi, farklı katagorideki işbank hisselerinde de birleşme yapılmalı.
    İşbank A işbank B, İşbankC olayı kalkmalı, tek tip hisse olarak tek tahtada işlem görmeli.

Hatta bankanın borsadaki bazı iştirak işketlerini de bu banka ile birleştirilmesi daha iyi olur. O kadar kuruntı sığ hisseye gerek yok. Borsanda derin hacimli şirketler olmalı.

Sayfa 437/901 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •