Special Days Image
Sayfa 138/901 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 7203 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Nederler ;Fala inanma falsizda kalma.Aralik ayı falıma baktım 2 sinden sonra ay döngüsüne giriyormuşum,2020 yılı sonuna kadar ektiklerimi bicecekmisim
    Bi bitmediniz... formu çocuk parkina çevirdiniz...

2.  Alıntı Originally Posted by ZG1453 Yazıyı Oku
    Bi bitmediniz... formu çocuk parkina çevirdiniz...
    Çocukça sorular ve beklentiler sorulursa çocukça cevap veririz.Biz adamla adam olmasını çocukla çocuk olmasını da biliriz.Amigo

3. Oflu abi ye laf etmeyin lütfen, aklı başında nadir kisilerden, tecrübesine ve samimiyetine inanıyorum, borsa da belli tecrubesi olan vicdanlı yatırımci maaalesef çölde su bulmak gibi.Bari nadir biri olan oflu abi nin tecrube ve fikirlerini yabana atmayalım.

4.  Alıntı Originally Posted by Ümitsiz Yazıyı Oku
    Oflu abi ye laf etmeyin lütfen, aklı başında nadir kisilerden, tecrübesine ve samimiyetine inanıyorum, borsa da belli tecrubesi olan vicdanlı yatırımci maaalesef çölde su bulmak gibi.Bari nadir biri olan oflu abi nin tecrube ve fikirlerini yabana atmayalım.
    Lafın tamamı deliye anlatılır.Selametle Kardeşim.

5. Bence ben dahil burada ki herkes deli biraz delilik olmasa bu hisseye bulaşacak cesaret de olmazdı zaten o yüzden lafın tamamını bi anlatıverin bakalım Allah aşkına bu gizemli gizemli halleriniz gerçekten çok saçma geliyor artık

6. sosyal medyada bir subat furyasıdır gidiyor derin beyefendi den mutevellit bakalim umarim vardir bir bildigi. Ama ilkemiz şaşmaz fiyata bakmadan beklemeye devam. Onlarca yillik haksizlik bitecek elbet birgün..

7. [QUOTE=Carleone;3922210]sosyal medyada bir subat furyasıdır gidiyor derin beyefendi den mutevellit bakalim umarim vardir bir bildigi. Ama ilkemiz şaşmaz fiyata bakmadan beklemeye devam. Onlarca yillik haksizlik bitecek elbet birgün..[/QUO

Anlatayım kardeş;nasibin varsa yersin,nasibin yoksa yiyenlere bakarsın.

8.  Alıntı Originally Posted by Carleone Yazıyı Oku
    sosyal medyada bir subat furyasıdır gidiyor derin beyefendi den mutevellit bakalim umarim vardir bir bildigi. Ama ilkemiz şaşmaz fiyata bakmadan beklemeye devam. Onlarca yillik haksizlik bitecek elbet birgün..
    Derin hisseyi uzun zamandir tskip ediyorum. Gercekten durust ve guvenilir biri. Hisse degerlendirmeleri cok guzel yapiyo. Şu zamana kadar boş konustugunu gormedim. Subati işaret etti dogru. Zaman soyleyenlerin hicbirine ciddi anlamda itibar etmedim . Hep makarasindaydim .ama bu adam boş yere zaman vermez. Ayrica takip listesinede 12 ay sure ile imha olacak diye yazmiş. Bide soyleyemedikkerini bu tarz aciklamalariyla okumaya calisiyorum. Malum her şeyi anlatamiyor . Subat veya şu 1 yil cok onemli diye dusunuyorum.

Sayfa 138/901 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •