Sayfa 158/900 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 7198 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Eğinli24 Yazıyı Oku
    Sayın Fibonacci, bilginin doğru olduğunu başka yerden de teyit ettim. Diğer hissedar arkadaşlar da eğer bankada çalışan eş dostları varsa sorabilirler. Buraya da yazarlar. Her halükarda artık sona yaklaşıyoruz gibi görünüyor. YTD.
    10 yıldır bankada işlerimi yapan md yrd arkadaşım var ben de sordum, ancak yok öyle birşey dedi. belki sır vermiyordur, belkide bilmiyordur. bekleyeceğiz.

2. Arkadaşlar banka CHP’nin bir nevi denetiminde bulunan kurucu ve imtiyazlı hisseleri artık çözmek zorunda kalmıştır bana göre bu işin en önemli sebebi global ölçekte bu tür hisselerin alınıp satılması ve sürekli siyaset gündeminde olması siyasi bir parti ile bağının olması bankanın değerini düşürmekte ve en önemlisi bankanın artık dünya çapında ortaklık yapmasını dış yatırımcının bu işi çözmeden gelmeyeceğinin farkında benim şahsi düşüncem bu hisseler imhada olsa hazineyede geçse bankanın işine geliyor ama yine şahsi düşüncem banka bu hisseleri artık daha fazla beklemeden imha edecek CHP’yede öküz öldü ortaklık bitti diyecektir hatta sadece bir tahmin kesinlikle bir bilgi değil bunun için hükümetten süre bile istemiş olabilir.Ama şunu biliyorum bu hisseler işkur işa ve işb sahipleri borsa tarihinin efsanesi olacak hisselere sahip şuanki fiyatlamalar çok komik rakamlar bu iş patladığı anda bırakın işkur işa’yı işb bile şuanki fiyatın onlarca katına çıkabilir ve bence durum o yönde gidiyor burada en önemli şey sabırla beklemek ne demişler tekkeyi bekleyen çorbayı içer.Yazdiklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir şahsi fikrimdir....

3.  Alıntı Originally Posted by Eğinli24 Yazıyı Oku
    Ben teşekkür ederim sayın RCL44. Siz de eskilerdensiniz. Bu bilgiyi de araştırıp teyit eden varsa memnun oluruz. Sayın Fibonacci, can can yazmıyor uzun süredir. Whatsapp grubunuza üye mi? Eskilerden de çok ses çıkmıyor. Bir ses verirlerse iyi olur. Benim için ilk genel kurula kadar olan süre kritik. Beklemeye devam...
    Yola devam, sessiz 👍

4. Arkadaşlar işbankasında çalışan , müdür
    Vs bu işleri bilmezler.
    Çoğunun borsayla ilgisi yoksa bu hisseleri bile bilmez .
    Şimdi holdingleşme- hazineye devir - hisse toplama - imha adına zerre miktar bir duyumları bilgileri yoktur. Bilen bizim gibi bankanın bilgilendirmesiyle değil dışarıdan duyup bilmiştir.

Bakın bu hisseler hala tanınıp bilinmiyor .
    Biz hep hemhal olduğumuz için herkes biliyor zannediyoruz ama değil.
    Hisseler tanındığında ne parası olanlar var ki gelip bulurlarsa süpürecekler.
    Onun için sabrın sonu selamettir diyorum inşallah hepimiz burdan kazanarak çıkacağız.
    Hisse için imdadı mededi boyu çapı yetmeyecek insanlardan ummayın.
    Evet süreç bişeylerin olacağı ışığını bize yakmış durumda ama ne olduğu ne zaman olacağı konusunda tam kesin konulmak hata olur .

Beklemeye devam ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. İşb deki arkadaşlar için birkaç şey söylemek isterim.
    İşb deki beklediğim hareket geçikti demek hesap kitap başka ne olacağını göreceğiz yakında.
    İşb daha önceki tavanlar sonrası gevşediği gibi gevşemedi nispeten daha diri kaldı. Bu nedenle yeniden bir harekete geçecek izlenimi bende uyandırdı. Önümüzdeki haftalarda yeni bir trend başlamasını kuvvetle muhtemel görüyorum .
    Doğrusunu Allah bilir . Benimkisi sadece bir tahmin yatırım tavsiyesi değildir...
    Saygılar

6. Doğru işb bayağı inceledim aynen size katılıyorum trend yukarı bana görede.YTD şahsi fikrimdir.

7.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Bankayla temasi olan bi abimiz bi yoklama yapabilirse cok memnun oluruz. . Bu yenileme nedir nasil yapilirdi bu sene niye yapmadilar
    Munzam sandıklar SGK'ya devredilmezler. Zira bu sandıklar sağlık ve emeklilik güvencesi vermiyor. Adı üzerinde munzam. Sanırım sosyal sigorta sandığı ile karıştırılıyor.

Bankaların sosyal sigorta sandıklarının SGK'ya devri gibi bir konu uzun zamandır mevcut. Bankalar devretmek isterken hükümet almak istemiyor. Zira bu sandıkların yaklaşık 50 Milyar TL gibi bir aktüer açığı olduğu biliniyor. Devlet doğal olarak bu yükü almak istemiyor. Ama bu konu munzam sandık meselelerinden tamamen farklı. Bilgi kirliliği olmasın diye uzun zaman aradan sonra yazmak istedim. Saygılar
    Yazdıklarım sadece şahsi düşüncelerimdir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bunlardan yola çıkarak alım-satım yapan zarara uğrayabilir.

8. https://youtu.be/W2B64X3zPRw

Linkteki videoyu tüm hissedarlar izlemeli çok önemli bilgiler içeriyor.

Sayfa 158/900 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •