Sayfa 300/902 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Şaka gibi ciddi misiniz?
     Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Aylardır fiyatına bakmadan tuttuğum işkur için bu ay borsadan çıkma zamanıdır tahminimce tahtası öyle yada böyle kapanacak YTD

2. Yok dostum zaten beklicem, demek istediğim bu ay bu işin biteceği bana göre fiyatlamasıda işkur için herkesi memnun edecek tahmini 2-2.5 milyon$ aralığı, asla YTD

3. Insallah santino. Zaman azaldi bunun farkindayiz sadece finali bekliyoruz. Fiyat konusunda malumatım yok ama mahalledeki marketin kurucu hissesi bile olsa bu fiyattan fazla eder..
     Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Yok dostum zaten beklicem, demek istediğim bu ay bu işin biteceği bana göre fiyatlamasıda işkur için herkesi memnun edecek tahmini 2-2.5 milyon$ aralığı, asla YTD

4. Kafama takilan neden sisecam ile finans grubunu ayni anda birleşmesini başlatmadilar.? 🤔

5. https://m.yeniakit.com.tr/haber/bask...ar-533221.html

Eski haber ama CB nin şisecam ile ilgili aciklamasi. Bugunle ilgili olabilir okumada fayda var

Birisi diyordu devlet en ince hesabi bile yapar kurusu birakmaz. Bu haberden ben onu anliyorum. Devlet kafaya koymuş iş bankasini ve iştiraklariyle ilgili detaylamasina calisiyorlar. Kuruşuna kadar birakmayacaklar hakkini alacaklar gibi.

6. Sayın finacci ve ustadlar. Aklim karıştı. Isbtr 44bin lira tavanda kapadı. Şimdi teknik olarak 100bin üstü yok. Yani fiyat 100bini yakında girecekse o esnalarda imha haberi gelecek misal 1milyon TL değer bicip banka alacak mi. İşkur da 7milyon TL.

ANE-LX2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yok ya bir rezidans 😋 alayım yeter,ben bilmem öyle milyon dolar molar.25 yıl bu devlete hizmetin karşılığı bu kadar da olsun

8. Herkes hatırlaniyorda şu garip oflu yu hatırlayan yok.mesele iyi günde herkes yazar zor zamanlarda yazabilmektedir.Saygilarimla

Sayfa 300/902 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •