Sayfa 52/901 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Pazartesi günü merkezi yönetim bütçe görüşmeleri başlıyacak.Bu konu meclisde dillendirilir umarım....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by falconwht Yazıyı Oku
    Pazartesi günü merkezi yönetim bütçe görüşmeleri başlıyacak.Bu konu meclisde dillendirilir umarım....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    7000 tl zam yapılmış dünya liderinin maaşına

Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    7000 tl zam yapılmış dünya liderinin maaşına
    Yaw hee heee.
    Dur daha iş bankası kuruculara vermediği temettüleri imha edip yedek akçelerle ve hazineye geçince paralar , milletvekillerine ocakta hazine kasası para doldu diye zam gelirse okkalı aman tırlatma.

4.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Yaw hee heee.
    Dur daha iş bankası kuruculara vermediği temettüleri imha edip yedek akçelerle ve hazineye geçince paralar , milletvekillerine ocakta hazine kasası para doldu diye zam gelirse okkalı aman tırlatma.
    Malı siyasiler götürüyor,sende şakşakcılığını yapıyorsun.o da güzel...

Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Malı siyasiler götürüyor,sende şakşakcılığını yapıyorsun.o da güzel...
    Bak okacha. Bu ülke maaşa zam verdi diye batmaz, herkes zam alsın ama chp bedelliye katılabilir mi? Kasasında para var mı işbank için? Para vermeden bugüne kadar nasıl bedellileri karşıladı? Hisse oranı düşmedi. Bu iş hazinede bitmeli. İşbank okkalı bi bedelli yapamazsa bu ülkeyi etkiler. Siyasiler şu bankalardan çıksın.

6. Gaz verip kendinizi gaza getirip sizden başka alıcının olmadığı ortada.tahtanın durumu da ortada.ben küçük yatırımcının çoğunluk olduğu tahtanın gittiğini görmedim bizim borsamızda.ne zaman mal toplanır ky kalmaz tahta o zaman yürür.gerisinin hepsi hikaye.seçim bitti,tatil bitti operasyon bitti eeeeeeeeee!!!!!kandırık aldatıldık Allah’ım af etsin der geçiverir küpleri dolu siyasetçiler.

Ben kurucu hakkımı isterim. Kafadan kesemez benim hakkımı işbankası. Dürüstce ver kardeşim, işin illa birgün rast gitmeyecekti işbankası. Kafadan kurucuları kısıtlatamazsın rıza almadan. Devlette zararda bende.

8.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Bak okacha. Bu ülke maaşa zam verdi diye batmaz, herkes zam alsın ama chp bedelliye katılabilir mi? Kasasında para var mı işbank için? Para vermeden bugüne kadar nasıl bedellileri karşıladı? Hisse oranı düşmedi. Bu iş hazinede bitmeli. İşbank okkalı bi bedelli yapamazsa bu ülkeyi etkiler. Siyasiler şu bankalardan çıksın.
    Ülke battı zaten ekonomik olarak haberin yok

Sayfa 52/901 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •