Sayfa 839/902 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Planda değişen bişey yok ki.Bölünme işlemi gerçekleşmeden hisselerin değerinde geri alınımını veya eşdeğer hisse vereceğini elbette açıklayacaklar.Manipülatif söylemlere kapılıp hisselerinizi kaptırmayın.

2. 31.12.2023 mali verileri ile yapacaksa beklenti yükselir.

3.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    31.12.2023 mali verileri ile yapacaksa beklenti yükselir.
    hele bide enflasyon muhasebesi zorunlu olur da şirketler mecburi kalırsa düşünün bankanın gayrimenkulleri şirketleri güncel değerine çevrilirse offff örn ikiz kuleler iş bankası binası muhasebe sisteminde kaydı kaç paradır şuan güncel değeri nedir akıl almaz bir rakamlara gidebilir.;)))) şahsen yıllardır bekledim mahkemem de devam ediyor no problem şahsım için kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir bilgi amaçlıdır.saygılar.he bu arada mahkemelerin hepsi devam ediyor bankanın boş muhabbetten başka savunması yok.örneğin bana savunmasında sen bu hisseyi sonradan aldın cart curt.eyyyy iş bankası ben ne zaman alırsam alayım bu hisseyi sen 1991 yılındaki aldığın KISIT kararında ne kurucunun ONAYI ne RIZASI ne de GENEL KURULDA görüşmeye çağırmadan hukuksuzca yaptığın KISIT kararı şimdi başına bela oldu ve ATATÜRK ün VASİYETİNİ DE çiğnedin utanmadan sıkılmadan.ama ilahi adalet yerini bulacak MEVLAM kimsenin yanına bırakmayacak bu haksızlığı .KURUCUMUZ ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÜN aziz hatırasına yaptığın bu yanlıştan en kısa sürede dön İŞ BANKASIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.TEKRAR edersem yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.kısa bilgilendirmedir.zafer inşallah bizim olacaktır aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

4. ufak bir bilgi bir hisseye sahip olduğunuz da o hisseyle ilgili İLK KURULUŞTAN VEYA HİSSENİN İLK ÇIKTIĞINDAN bu güne kadar günahıyla sevabıyla herşeyiyle alan kişidedir. ey iş bankasıııııııııııııııııııııııııı bunları adın gibi biliyorsun o yüzden cart curt işleri bırak HEM ATAMIZIN vasiyetini çiğnemeyi bırak hemde yatırımcının HAKKINI GASP ETMEYİ BIRAK.DAHA detaylı bilgiler iş bankasının son 3 yıl ki genel kurul toplantı tutanaklarını okuyun (google da yazarsanız yada iş bankasının resmi sitesinde mevcuttur.)ne demek istediğimi özellikle bilmeyen arkadaşlar öğrenirler.kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir bilgi amaçlıdır.

5.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Bölünme işlemleri bitmeden imha olması gerekir zaten.bu arada kurucu ile ilgili işlemlere başlayabilirler.y.t.d
    aynen marslı kardeşim ben şahsen imtiyazlı hisselerle ilgili OALAĞANÜSTÜ GENEL KURUL toplantılarının da olacağını düşünüyorum yani bu işler sırayla olur artı olarak devletin bölünme vaya birlşme ile ilgili yeni kurulacak şirketlere devir le ilgili 31.12.2023 tarihine kadar 0 vergi almayacak bu tarihin seçimden dolayısıyla uzayabileceğini de tahmin ediyorm hee olmayabilirde ama bu ÖOK BÜYÜK VERGİ AVANTAJINI hiç kimse KAÇIRMAZZZZZZ küçük şirketler bile şuan bu vergi avantajını kullanmaya çalışıyorlar. yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. bil gi paylaşımıdır.

6. Sürecin uzaması çok kötü ve anlamsız oldu yıl sonundan önce yaparsa vergi avantajı vardı bankanın inanılmaz saçma bişey oldu süreç olarak

7.  Alıntı Originally Posted by santino Yazıyı Oku
    sürecin uzaması çok kötü ve anlamsız oldu yıl sonundan önce yaparsa vergi avantajı vardı bankanın inanılmaz saçma bişey oldu süreç olarak
    şahsen banka süreci ilgilerle birlikte hareket ederek yaptıkları ve ya yapacaklarından şüphem yok tabiki bu benim tamamen tahminim.yatırım tavsiyesi değildir bilgi paylaşımıdır.hee unutmadan önemli olan sürecin uzaması değil sürecin başlamasıdır dostum bunu unutma.........

8.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Sürecin uzaması çok kötü ve anlamsız oldu yıl sonundan önce yaparsa vergi avantajı vardı bankanın inanılmaz saçma bişey oldu süreç olarak
    Saçma olan bir bankanın kurucu hissesinin borsada işlem görmesi...Dünyada örneği olmayan bir durum....

Sayfa 839/902 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •