Sayfa 768/901 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Bu sene genel kurula gidecek olan var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Enflasyondu dolardı sizin hayaller turşu oldu sanırım.Ayrılma hakkı kaç milyon dolardı.Akp gider chp gelirse geldiği yere iner gibi.Beni burda linç edenleri görelim şöyle bir.Şimdi biri çıkar maliyetim 1000 lira falan der.Puhahahaha.Kuzey rüzgarımıydı efe kuzeymiydi fanatik bir akpli vardı.Noldu enflasyon yedimi paranı.
    Çok mantıklı....Rahat olun gevşeyin geçmişe dönün bir bakın yediklerinizden ne kaldı geriye sadece bir hayal.Öyle bir durumda zaten paranın hükmü kalmayacak kimse olduğunu yeme fırsatı bulamayacak sizde varmış ikduy gibi hayal kurar olduğunun hayalî ile avunursunuz sonuçta bütün yollar aynı kapıya çıkıyor..

3.  Alıntı Originally Posted by mustafa 405 Yazıyı Oku
    Ne yaparsanız yapın.. Kesinlikle satmayacağım. İsterseniz 10 taban yapın. Taban yaparken dikkat edin kaptırmayın. Bizde sabır çok. Biz ölürsek vasiyet ettim. satılmayacak.. Y.T.D. kişisel görüşlerimdir.
    Ben de aynen bekliyorum Mustafa Bey. Aynı sabır ve heyecanla. Tahtadaki oyunlara da epey aşina olduk 50.000 ler 100 200 binlerce en son da 500.000 300.000 git geller sonrası 1.2 milyonu geçti. Zaten bu hissenin borsa değerinin de bir anlamı kalmadı. O kadar çok oyun var ki tahtada bu İŞ boş çıkmaz diye düşünüyorum. Saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Enflasyondu dolardı sizin hayaller turşu oldu sanırım.Ayrılma hakkı kaç milyon dolardı.Akp gider chp gelirse geldiği yere iner gibi.Beni burda linç edenleri görelim şöyle bir.Şimdi biri çıkar maliyetim 1000 lira falan der.Puhahahaha.Kuzey rüzgarımıydı efe kuzeymiydi fanatik bir akpli vardı.Noldu enflasyon yedimi paranı.
    Sayın Okocha, çok uzun bir süre sonra tekrar hoş geldiniz. Bu yeni bir işaret fişeği midir? Geçmiş tecrübeler açısından soruyorum. Saygılar.

5. Okaça sahalara geri döndüğüne göre artık tavan tavan gitme zamanı gelmiştir.

Şaka tabi, ama birşey de hakkı var; Chp başa gelirse, ki şu anki rüzgar sanki onu gösteriyor, işkur, işatr, işbtr hisseleri eski çöp hallerine dönecek, onu da yazayım tarihin şu anına...

6.  Alıntı Originally Posted by marabadan Yazıyı Oku
    Okaça sahalara geri döndüğüne göre artık tavan tavan gitme zamanı gelmiştir.

Şaka tabi, ama birşey de hakkı var; Chp başa gelirse, ki şu anki rüzgar sanki onu gösteriyor, işkur, işatr, işbtr hisseleri eski çöp hallerine dönecek, onu da yazayım tarihin şu anına...
    20 senelik yönetimde nasıl etkisi oldu ki gittiklerinde rüzgar terse dönsün.Aksine hukuk mücadelesinde faydası olur.Bu iş sadece banka üzerinden biter.91 de alınan karara hakimlerden birinin butlan demesyle kimsenin eline geçmez bu hisse!!!Süreçleri takip ediyorsanız biliyorsunuzdur bazı davalarda çok az kaldı sonuca.

7. Şimdi haklarını yemiyelim. Son yıllarda İşkur 2 binlerden lerden 1 milyona geldiyse ve geçtiyse bunda Erdoğanın bu işi çözeceğiz söylemi etkili olmuştu. Ama o bile bu işin zor olduğunu gördü ve kulağının üstüne yattı. Siyasi irade olmadığı sürece mahkemelerin bu işi çözebileceğini düşünmüyorum. Şu anki davalar ilerliyorsa da bu gene şu anki siyasi iradenin konuya destek vermesindendir. Chp başa geldiğinde aynı siyasi iradeyi gösterip bu konunun çözülmesine destek verir mi... Sanmıyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by marabadan Yazıyı Oku
    Şimdi haklarını yemiyelim. Son yıllarda İşkur 2 binlerden lerden 1 milyona geldiyse ve geçtiyse bunda Erdoğanın bu işi çözeceğiz söylemi etkili olmuştu. Ama o bile bu işin zor olduğunu gördü ve kulağının üstüne yattı. Siyasi irade olmadığı sürece mahkemelerin bu işi çözebileceğini düşünmüyorum. Şu anki davalar ilerliyorsa da bu gene şu anki siyasi iradenin konuya destek vermesindendir. Chp başa geldiğinde aynı siyasi iradeyi gösterip bu konunun çözülmesine destek verir mi... Sanmıyorum...
    300 lerden 500 lere gelmesi %50 marj sayesinde oldu sonraki yükseliş ise birilerinin hikayeyi kullanıp mal pazarlaması ile oldu.Emin olun mahkeme sürecine hiçbir faydası olmadı mevcut hükümetin tamamen haklı bir dava olduğu için ilerliyor süreç.Eğer etkisi olsaydı hükümetin elli defa bitmişti bu iş.Bilirkişi raporunda açık net şekilde senet sahiplerinin haklı olduğunu beyan ediyor iş sadece hak hukuk bilen hakime kalmış.İnşallah yakın zamanda ilk mahkeme lehimize karar verecektir.

Sayfa 768/901 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •