Special Days Image
Sayfa 512/901 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 7204 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by aliss Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bilgisi olan yanıtlarsa sevinirim; SPK nın 1 ekim düzenlemelerinden sonra TEORİK EŞLEŞME görülmüyor/yayınlanmıyor mu ISKUR da
    Evet işkur ve ısatr da görünmüyor artık te

2. Teşekkür ederim

3. Marslının yazdığına göre yeni düzenlemeler henüz devreye girmedi. Sayın Marslı konuya biraz daha açıklık getirirse faydalı olur
     Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    borsa İstanbul'un yaptığı düzenlemeler spk nin uyguladığı geçici yasaklar kalkınca devreye girecek.
    SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Te nin görünmemesindeki mantığı anlamadım bana biraz saçma geldi.

5.  Alıntı Originally Posted by rıfkıefendi Yazıyı Oku
    Marslının yazdığına göre yeni düzenlemeler henüz devreye girmedi. Sayın Marslı konuya biraz daha açıklık getirirse faydalı olur

Geçen gün ben de btr nin canlı işlem göreceğini yazmıştım. Ancak bistin sitesindeki son mevzuata göre btr canlı işlem görmeyecek. Altta bir açıklama ile belirtilmiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Ben A B ve Kurucuda te gördüm cuma gününe kadar

7. Dediğin mevzuatta belirtilen açıklamayı paylaşırmısın. Ben bulamadım. Benim bildiğim son düzenlemeye göre işbtr ana pazara alındı. Ana pazara dahil hisselerde ise sürekli işlem olacak diye biliyorum
     Alıntı Originally Posted by ozankoca Yazıyı Oku
    Geçen gün ben de btr nin canlı işlem göreceğini yazmıştım. Ancak bistin sitesindeki son mevzuata göre btr canlı işlem görmeyecek. Altta bir açıklama ile belirtilmiş.

8.  Alıntı Originally Posted by rıfkıefendi Yazıyı Oku
    Dediğin mevzuatta belirtilen açıklamayı paylaşırmısın. Ben bulamadım. Benim bildiğim son düzenlemeye göre işbtr ana pazara alındı. Ana pazara dahil hisselerde ise sürekli işlem olacak diye biliyorum

Selamlar

https://borsaistanbul.com/files/pay-...-proseduru.pdf

Sf 24:
    T. İş Bankası A.Ş. (A), T. İş Bankası A.Ş. (B) ve T. İş Bankası A.Ş. (Kurucu) payları (ISATR, ISBTR, ISKUR) tek fiyat işlem yöntemi ile (5 kez tek fiyat) işlem görmeye devam edecektir. Bu paylarda kredili alım ve açığa satış işlemleri yapılamayacak, Açık Takas Pozisyonu Özkaynak oranı %100, Özkaynak Oranı da %0 olarak uygulanacaktır. İş Bankası A.Ş. (Kurucu, ISKUR) paylarının işlem sırasında fiyat marjı %50 olarak uygulanmaya devam edecektir.

Isbtr 5 işlem saatinde işlem görmeye devam ediyor üstte alıntıladığım istisna ile. Ama fiyat marjı konusunda istisna görmedim. Buna göre kur %50, atr %10, btr %15 olmalı.

Sayfa 512/901 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •