Sayfa 554/901 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Buradaki değerli İŞKUR “patronları” her lafa verilecek cevap var da. Bir lafa bakın laf mı bir söyleyene bakın.;) Rabbim bol kazançlar nasip etsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bir yalanı ne kadar sık tekrar edersen hatta bağırarak söylersen inandırıcılığı o kadar çok olur.E şimdi yalanı doğru gibi söyleyen bir anlayış var.buna inanan gerizekalı da çok.Ay’a yol yaptığına inanan,dünyanın bizi kıskandığına inanan vs vs örnekleri çok fazla.ülke de enflasyon yüzde 40 hazinenin içi boş,merkez bankanda dolar yok,kamu bankalarının rezervi eksilerde,ülkene güven yok,bu kadar para bolluğunda dolar 7 nin altına inmiyor.Abd posta koyunca eyyy cehapee hisselerini ver,şehitler geldimi Kanal İstanbul,millet açız diye isyan ettiğinde yeni anayasa,hep aynı terane,bunu defelarca söyledim yine söylüyorum,bu hisse de Spk dan milyonlarca ceza yemiş konyalı derin hisse çetesi var,düşükten toplamışlar yok imhaydı yok hazineydi yok holdingleşmeydi diye millete çakmaya çalışıyorlar.Alışı yazan kimse satışı yazanda aynı ekip tahtaya.En dandik arabanın 200-300 bin olduğu güzel ülkemde paranın değeri hergün azalıyor ve azalmaya devam edecek.Kafanızı yormayın böyle şeylere birer keyif çayı içip hayal kurmaya ve uyutulmaya devam edin.Sene de bir kere yazarım,3 senedir bugün yarın bugün yarın diye milleti uyuttular.Seneye bu zamanlar yine uğrarım.Kimseyle laf dalaşına girmem,doğru bildiğimi yazarım.

3. Ayrık otu gibi yoldukca daha gür çıkıyor mübarekler.😆😆😆😆

4.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Bir yalanı ne kadar sık tekrar edersen hatta bağırarak söylersen inandırıcılığı o kadar çok olur.E şimdi yalanı doğru gibi söyleyen bir anlayış var.buna inanan gerizekalı da çok.Ay’a yol yaptığına inanan,dünyanın bizi kıskandığına inanan vs vs örnekleri çok fazla.ülke de enflasyon yüzde 40 hazinenin içi boş,merkez bankanda dolar yok,kamu bankalarının rezervi eksilerde,ülkene güven yok,bu kadar para bolluğunda dolar 7 nin altına inmiyor.Abd posta koyunca eyyy cehapee hisselerini ver,şehitler geldimi Kanal İstanbul,millet açız diye isyan ettiğinde yeni anayasa,hep aynı terane,bunu defelarca söyledim yine söylüyorum,bu hisse de Spk dan milyonlarca ceza yemiş konyalı derin hisse çetesi var,düşükten toplamışlar yok imhaydı yok hazineydi yok holdingleşmeydi diye millete çakmaya çalışıyorlar.Alışı yazan kimse satışı yazanda aynı ekip tahtaya.En dandik arabanın 200-300 bin olduğu güzel ülkemde paranın değeri hergün azalıyor ve azalmaya devam edecek.Kafanızı yormayın böyle şeylere birer keyif çayı içip hayal kurmaya ve uyutulmaya devam edin.Sene de bir kere yazarım,3 senedir bugün yarın bugün yarın diye milleti uyuttular.Seneye bu zamanlar yine uğrarım.Kimseyle laf dalaşına girmem,doğru bildiğimi yazarım.
    Derinhisse yokken de buradaydık biz. Beklenti belli, kimseye al, tut vs. de demiyoruz. Beklentisi olmayan satar çıkar. Dağ başından arsa almışız, imar gelsin diye bekliyoruz.

5. Okacha hoşgeldin. Her yazdığımız mantığa uygun. Noktanın koyulmadığı bir cümle gibi işkur işatr işbtr. Sapla samanın birbirine karıştığı yer burası. Sonuçta herkes hayalini yaşar. Derin hissenin dedikleri ile ne hisse alırım ne de satarım. Milleti uyutkasa o cezaları yermiydi der önüme bakarım.

6. Sn. Okochaya sayfamızın içeriğini zenginleştirdiği için teşekkür etmek boynumuzun borcudur. Ayağıda bereketlidir.

7. Sn. Okoça tekrar hoş geldiniz. 200 den 300 e 300 den 500 lere senin ayağının bereketi ile çıkmıştık. Şimdi 400 - 700 hareketi bekliyoruz senden. Ayağın bereketlidir.

8.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Bir yalanı ne kadar sık tekrar edersen hatta bağırarak söylersen inandırıcılığı o kadar çok olur.E şimdi yalanı doğru gibi söyleyen bir anlayış var.buna inanan gerizekalı da çok.Ay’a yol yaptığına inanan,dünyanın bizi kıskandığına inanan vs vs örnekleri çok fazla.ülke de enflasyon yüzde 40 hazinenin içi boş,merkez bankanda dolar yok,kamu bankalarının rezervi eksilerde,ülkene güven yok,bu kadar para bolluğunda dolar 7 nin altına inmiyor.Abd posta koyunca eyyy cehapee hisselerini ver,şehitler geldimi Kanal İstanbul,millet açız diye isyan ettiğinde yeni anayasa,hep aynı terane,bunu defelarca söyledim yine söylüyorum,bu hisse de Spk dan milyonlarca ceza yemiş konyalı derin hisse çetesi var,düşükten toplamışlar yok imhaydı yok hazineydi yok holdingleşmeydi diye millete çakmaya çalışıyorlar.Alışı yazan kimse satışı yazanda aynı ekip tahtaya.En dandik arabanın 200-300 bin olduğu güzel ülkemde paranın değeri hergün azalıyor ve azalmaya devam edecek.Kafanızı yormayın böyle şeylere birer keyif çayı içip hayal kurmaya ve uyutulmaya devam edin.Sene de bir kere yazarım,3 senedir bugün yarın bugün yarın diye milleti uyuttular.Seneye bu zamanlar yine uğrarım.Kimseyle laf dalaşına girmem,doğru bildiğimi yazarım.
    benimde niyetim söz dalaşına girme gibi bir niyetim yok ama uzun uzuun yazmışsın ben kısa yazacağım
    KES LAN SESİNİ... İNANMIYORSAN SAYFADA İŞİN NE... MİLLETİN MALINNA GÖZ MÜ DİKTİN....

biz hisselerimizi bankaya verecegiz o kadar...
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

Sayfa 554/901 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •