Sayfa 388/900 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon
Arama sonucu : 7198 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. İki gündür İsbtr de İş Bankası sürekli alıcı

2. Hükümet şu anda bu işi gündeme getiremez diye düşünüyorum çünkü “koyun can derdinde kasap et derdinde” diye tepki çekeceğini düşünerek. Benim düşüncem ancak bu salgın olayları yatıştıktan sonra olabilir diye düşünüyorum. İnşallah yanılırım. Salgın olayı yakın zamanda yatışacak gibi durmuyor. Banka bir adım atabilir tabi o ihtimal her zaman var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. 310000.10 1 işlem gerçekleşti

4. Can bey meclis gündeminde infaz düzenlemesi var şuan o zman o da gelmezdi salgın var diye bence infaz duzenlemsinden sonra meclise iş bankası gelecek ve hükümet gündemi değiştirecek ve hep böyle olmuştur iş bankası gündem değiştirmiştir.

5. Devlet merkez bankasının ihtiyat akçelerini bile kullanmışken ve şuan sıcak para lazimken yani basında 4.6 milyar dolar kar etmiş banka iştah kabartır

6.  Alıntı Originally Posted by Aycan Yazıyı Oku
    Devlet merkez bankasının ihtiyat akçelerini bile kullanmışken ve şuan sıcak para lazimken yani basında 4.6 milyar dolar kar etmiş banka iştah kabartır
    Bende sizinle aynı görüşteyim

7.  Alıntı Originally Posted by Aycan Yazıyı Oku
    Can bey meclis gündeminde infaz düzenlemesi var şuan o zman o da gelmezdi salgın var diye bence infaz duzenlemsinden sonra meclise iş bankası gelecek ve hükümet gündemi değiştirecek ve hep böyle olmuştur iş bankası gündem değiştirmiştir.
    İnşallah dediğiniz gibi olur

8. Milletin malını millete vermek için bundan iyi zaman bulunmaz

Sayfa 388/900 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •