Sayfa 859/903 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 6,865 - 6,872 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Ya siz ikinizin zaten her şeyi bildiğini ben biliyorum. O yüzden de buradayım
    Sen birilerine hisse sattırmak, kafa karıştırmak için buradasın. Bölünen şirket iş bankası değil demedin mi sen, önce onu açıkla.

2. herkese hayırlı bol kazançlar
    Attached Images Attached Images

3.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Sen birilerine hisse sattırmak, kafa karıştırmak için buradasın. Bölünen şirket iş bankası değil demedin mi sen, önce onu açıkla.
    sattırmak için neden olayım ben elimdeki 4 taneyi geçen ay sattım.

4.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    sattırmak için neden olayım ben elimdeki 4 taneyi geçen ay sattım.
    Tabi tabi, eminim öyledir. Sattın ve sonra üye olup buraya yazmaya başladın. Sen alemi ahmak kendini akıllı mı sanıyorsun.

5. ayrıca sattırmak için uğraşmaya gerek yok. satılık var zaten son 3 gündür satamıyor. alıcı yok. manipilasyon yapılacaksa alıcı oluşturmak için yapılır. bu da kafayı karıştırıyor işte. acaba siz mi manipülasyon yapıyorsunuz.yok 3 tane alıcı var da kap gelmediği için alamıyor da. ama kap geldi şimdi pazartesi alır falan da

6.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    ayrıca sattırmak için uğraşmaya gerek yok. satılık var zaten son 3 gündür satamıyor. alıcı yok. manipilasyon yapılacaksa alıcı oluşturmak için yapılır. bu da kafayı karıştırıyor işte. acaba siz mi manipülasyon yapıyorsunuz.yok 3 tane alıcı var da kap gelmediği için alamıyor da. ama kap geldi şimdi pazartesi alır falan da
    9 milyon tl’lik alım yapmak isteyen kişiler buraya bakarak mı alım yapar. Sen iş bankası bölünmüyor dedin mi demedin mi, bölünüyor muymuş, öğrendin mi

7. yoksa 3 gündür 9.820.000 e satmak isteyen siz ikiniz misiniz? uzaylı ve paralı?

8.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    yoksa 3 gündür 9.820.000 e satmak isteyen siz ikiniz misiniz? uzaylı ve paralı?
    Tahtada satacak kadar cahil değiliz çok şükür.

Sayfa 859/903 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •