Sayfa 503/900 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 7197 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Ancak su olabilir.

Bendeki hisselerin alis değeri 83 kurus olarak gozukuyor.
    Kisitlamadan sonra dagitilan kar kabaca 400 kurus ise;

83/400=0,20 gibi bir rakkam çikiyor.
    Bu da belirtilen 0,19 rakkamina cok yakin.

Buradan cikan anlamda hissenin bugünki fiyati çok çok yuksek ve bu da gelecege yonelik cok cok buyuk bir beklentinin sonucu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Arkadaşım ya ben anlatamadım ya siz anlamak istemiyorsunuz. O sizin eklediğiniz tablodaki öz sermaye iş bankasının A, B C gruplarının tamamının toplam sermayesi. Yani bu öz sermaye içinde aslan payı olan ISCTR de var. Tablodaki ISKUR un piyasa değerini bu öz sermayeye böldüğünüzde pd/dd=0.02 çıkıyor. Bu demek değilki ISKUR'un şu anki fiyatı 1/0.02=50 kat ucuz. Bilmem anlatabildimmi.

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Rifkiefendi, senin dedigin gibi olsa bile bu deger neden cuma gunu guncellendi diye soruyorum zaten. Niye bunca zamandir 4 haneli rakamlarda bir pd/dd varken gectigimiz cuma kapanistan sonra 0.02 oldu? Ben yine de bir sistem hatasi oldugu dusuncesindeyim, yakinda anlariz zaten.

4. Benim aracı kurumun hisse bilgi ekranında çok evvelden bu güne kadar hep aynıydı. Hiç güncelleme olmadı.

5. Geçmiş yıllardaki Garanti ve Akbankın kurucularının imhasından yola çıkarak ISKUR un imha durumunda tahmini değerinin ne olacağına yönelik birkaç ay önce bir hesap paylaşmıştım. Merak eden sayfaları kurcalayabilir.

6. Benim tahminim en az hakettiği temettü*10. Buda 2.5 Milyon civarı

7. Sayın Cumhurbaşkanımızın ailesini İstanbul sözleşmesi üzerinden hedef alan ne idüğü belirsiz trolleri lütfen sayfamıza referans yapmayınız arkadaşlar.

8.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Fâtih Tezcan (@fatihtezcan) Tweeted:
    Burayı hastane yapacağız. Adı ne olsun? https://t.co/cvO40NECfg https://twitter.com/fatihtezcan/stat...778547207?s=20

Fatih TEZCAN denen hadsiz ve kifayetsiz muhterisin bu saygın forum başlığında referans olarak gösterilmesini esefle kınıyorum. Kendisi bu ülkenin kurucusuna düşman, saygısız ve nankör bir kimsedir...

Sayfa 503/900 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •