Sayfa 227/902 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Alkisliyorum... yorum farki budur..
     Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Bakın topladıklarını belli olmasın diye işB deki son alınan 9 lotun HEPSİ DE FARKLI KURUMDAN YAPILDI..BENCE...
    Arka arkaya 9 alınan lot 9 farklı kurum..
    Bu tesadüf mü..
    GEDİK
    GARANTİ
    QNB BANK
    OSMANLI YATIRIM
    AK YATIRIM
    YAPIKREDİ
    İŞ
    A1 CAPITAL
    TEB..
    Bu kıvılcım bu hafta hepsini yakar..
    Hareketli..heyecanlı seanslar..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Bakın topladıklarını belli olmasın diye işB deki son alınan 9 lotun HEPSİ DE FARKLI KURUMDAN YAPILDI..BENCE...
    Arka arkaya 9 alınan lot 9 farklı kurum..
    Bu tesadüf mü..
    GEDİK
    GARANTİ
    QNB BANK
    OSMANLI YATIRIM
    AK YATIRIM
    YAPIKREDİ
    İŞ
    A1 CAPITAL
    TEB..
    Bu kıvılcım bu hafta hepsini yakar..
    Hareketli..heyecanlı seanslar..

Tebrikler sayın Fibonacci.Tahtada senden habersiz kuş uçamaz.

3. Selam sayın Fibonacci
    Geçen hafta isbtr aldım. Bende beklentileri sizler gibi heyecanla bekliyorum. Ekleyebilirsem bu hafta iskur da ekleyeceğim. WhatsApp grubu kurmamız daha sağlıklı olmaz mı. Yorumlarınız için teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Uçuk bir senaryo olacak ama meclise gelecekte hisseleri toplamak için zaman mı verdiler acaba..
    Çok belli etmeden tırtıklanıyor.Ancak kurucu hala sudan ucuz..
    Radikal adımları çok yüksek fiyatlarda beklemeliydi...
    Madem meclis kapısında patinaj çekmemeli.Gerçi belli olmaz.Çizerek büyük lokmalar şeklinde mal alınmadı..
    İşte ben o büyük lokmalar yutan BALİNALARI bekliyorum

LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hala 234 e satan var. Ne diyelim satarsa hayrını görsün ama önemli olan artık eskisi gibi satış tarafında çift rakam lotlar yok. Bugün 6 lotta kapattı.tahtadı hepsini çizde sittin sene alamaz artık, sabırla ilk etap 242 zirvenin test edilip geçmesini bekliyorum.242 bnin önemini çok iyi biliyorlar. Yaa nasip.

5. Sayın rlc44
    242 öneminden biraz bahsedebilir misiniz.
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Hala 234 e satan var. Ne diyelim satarsa hayrını görsün ama önemli olan artık eskisi gibi satış tarafında çift rakam lotlar yok. Bugün 6 lotta kapattı.tahtadı hepsini çizde sittin sene alamaz artık, sabırla ilk etap 242 zirvenin test edilip geçmesini bekliyorum.242 bnin önemini çok iyi biliyorlar. Yaa nasip.

6.  Alıntı Originally Posted by deepblue Yazıyı Oku
    Selam sayın Fibonacci
    Geçen hafta isbtr aldım. Bende beklentileri sizler gibi heyecanla bekliyorum. Ekleyebilirsem bu hafta iskur da ekleyeceğim. WhatsApp grubu kurmamız daha sağlıklı olmaz mı. Yorumlarınız için teşekkürler

Sn arkadaşım..
    Allah hayırlı bol kazançlar versin..
    Öncelikle kurucu hissedarlarının whatsapp grubu var.Ağa babaları orada."TIP" modunda sabırla süreci izliyorlar..
    Altın hisselerde d*****n kuyruğu kopacak gibi duruyor..
    28 yıllır devam eden rezalet son bulacak inşaallah..
    Bu hisselerde eski yatırımcı yeni yatırımcı yoktur.İşin finalinde hissede olmak vardır..
    Maliyeti BELKİDE 7-8 bin olan 230 binden sattığı için gemiden inmiştir.Şimdi 230 binden alan mı sağlam kar yazacak yoksa satan mı?
    Bu iş sağlam sabır ister.Buradaki ustalık hisseleri almak değil hikayenin sonunda hissede olmaktır..
    İşB kendi çapında DESTAN yazıyor..
    Altın hisseler arasında fiyatının düşük olması vede likit olup derinliğinin olması hisse oynaklığını artırıyor.Ayrıca hisse çok toplu..
    ANCAK bu işB ye karşılık A ucuz kaldı.B önden gidiyor.A da sonradan ona ayak uyduruyor..
    Kurucu aynı kategoride değil.A ve B bankanın imtiyazlı hisseleri ancak kurucu intifa senedi.Fiyatının önemi yok.Borsadaki değer sanal sayılar...
    Beklenti odur ki hisseler hazineye geçecek devlet banka yönetiminde masaya oturacak ve kısıtlamaları kaldıracak.Bunu hazineyi doldurmak için yapacak..
    Devlet 3 liralık temettü hisselerini ne yapsın??
    BİR BANKANIN A-B ve Kurucu hisseleri alınıp satılamaz.Bizim gibi küçüklerin eline geçemez.Ama bankanın basiretsizliği hisseleri bize kadar getirdi..
    Gemiye son alımların yapıldığı kanaatindeyim.Fiyatlar hala çok ucuz.Özellikle kurucu hissesine has olan hikaye bambaşka bir olar...
    Tarihte ilk ve tek olan KURUCU hissenin halka açık olması bitecektir elbet.Bence fiyatlamalar hızlıca yukarı çekilecek.KÜÇÜKLER HİSSEYE YAKLAŞAMAYACAK..
    Bu iş ayyuka çıktı..
    Bizim yapmamız gereken fiyatına bakmadan sürecin keyfini çıkarmak olacaktır..
    Risk var mıdır?Evet..
    Ancak büyük paralar büyük riskle kazanılır..
    KENDİ GÖRÜŞÜMDÜR..
    YTD..YTD..

Alıntı Originally Posted by deepblue Yazıyı Oku
    Sayın rlc44
    242 öneminden biraz bahsedebilir misiniz.

Kuruculara hareket geldikten sonraki zirvesi 242 bin. Orayı test edip tutunması ile önü çok yüksek rakamlara kadar açık olacak. Önünde hiç bir engel kalmayacak teknik olarwk.

8. Günaydın herkese. 2008de özel bir bankanın kurucu hisselerenin hisse başı 2.9 milyon dolara imha edildiği gerçeği var işbankası neden olmasın ama banka ama devlet eliyle sadece zaman gösterecek. YTD

Sayfa 227/902 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •