Sayfa 68/902 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 537 - 544 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Son günlerde yaşanan gelişmeler yalnızca kurucu hisseyi mi etkiler sizce ? Diğer imtiyazlı hisselere etkisi ne olur ?

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Tebrik ederim, bende zorladım almak için ama siz hızlı çıktınız .. Hayırlı olsun.. Sanırım rahat dursam 130 dan alacaktınız... İnşallah hedefinize ulaşırsınız.. Siz ve butun dostlar...
    İnşallah abim. Kısmet ne ise olur. Niyetler Halis olsun. İnşaAllah kazanan kim olursa gereken yardımı da yapar benim ahtım var eğer 5-6 milyon üstü bir kar elde edersem iki tane ev alıp iki garibana hibe edeceğim. Rabbim onların hürmetine nasip etsin, yazdıklarım beni bağlar. Allah’a emanet olun

3.  Alıntı Originally Posted by İşte_b Yazıyı Oku
    Son günlerde yaşanan gelişmeler yalnızca kurucu hisseyi mi etkiler sizce ? Diğer imtiyazlı hisselere etkisi ne olur ?
    A-B ve kurucu hisse aslında çok farklı tip hisseler olsada aynı çeşmenin suları gibidir.Bu yolda banka hisseleriyle ile ilgili her haber hepsini etkiler.Son gelişmelerin hisselere yansıyıp yansımayacağını bilemem ama yansırsa hepsi hareketlenir..
    Unutmayalım CHP de sadece kurucu hisse yok.%28 nispetinde A var B var milyonlarca lot C var.Hazineye devirde bunlarda masada olacak...
    Hepsinin kendine has ayrı özelliği ve güçleri var.Mesela A ve B yönetimde söz sahibi.Özellikle A yönetimde çok güçlü konumda..
    Bedelsizde A ve B paylarını alıyor..
    AMAAA kurucu hissenin başka hikayesi var.Bu hissede apayrı konumda..
    Bu işin olacağını yapılan açıklamalardan anlıyoruz.Önemli olan sabırı gösterebilmek.Düğmeye basıldığında hissede olabilmek...
    Riski var mı var tabi..
    Senelerce uyuyabilirler..Ama çomak sokuldu bir kere..

YTD...YTD...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. İs yonetımı hala kendini kurtarma cabası var. Ama her attıgı adım facia ya davetiye cıkartıyor elbet bırgun dogru yolu bulacaktır bırgun snırlamayı kaldırırsa vasiyet e uymus imajı dogar. nasıl bir durumlarla karsılasacagız

5. Şu an herkezin tüm birimlere(Ankara) gerekirse her gün bu konuyu yazması ve gündem oluşması çok çok önemli ben yazıyorum lütfen her gün yazın arkadaşlar.Ankara'yı çok iyi tanıyan biri olarak söylüyorum kamuoyu yaratmalıyız buda sürekli hatırlatmaktan geçiyor bu konuyu!

6. https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonom...ratti-5417245/

Hisselerin TCMB ye devredilmesi ile ilgili bir on hazirlik olabilir mi? Diye dusunmuyor degilim.

Yatirim tavsiyesi degildir.

LG-H960 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu iş tamamdır yılların vermiş olduğu tecrübe lerim bana öyle diyor.Söylüyoruz ama dikkatede alan yok.Bir kurumun başkanı konuşmasından aynı düşüncede yim.

8. Mevziler değişiyor herkes gardini ona göre alıyor.simdiki zümreye pastayı yedirmezler.eski hasimlar şimdi kolkola.Sayin Marsli beni iyi anlar

Sayfa 68/902 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •