Sayfa 106/901 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 841 - 848 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Isbtr de önceki zirve 33500 dü bakalım geçebilecek mi...
    Son düzenleme : kwon3; 12-11-2019 saat: 19:51.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Isbtr de önceki zirve 33500 dü bakalım geçebilecek mi...
    Kısmet üstadım, inşallah devam eder böyle.....

Acemiyim söylediklerim beni bağlar. KESİNLİKLE YTD

5. sayın marslı sayın fibonacci işkurdaki alış kademeleri yeni oyuncuların geldiğinin kanıtı olabilir mi

6.  Alıntı Originally Posted by mokolcu Yazıyı Oku
    sayın marslı sayın fibonacci işkurdaki alış kademeleri yeni oyuncuların geldiğinin kanıtı olabilir mi
    Sn mokolcu..
    İsmim geçtiği için birkaç kelam yazayım..
    Hiçbir şeyin kanıtını gösteremeyiz.Sadece hisseyi ve hikayesini bildiğimiz için öngörüde bulunabiliriz..
    Bakın son 3-4 yazımda da belirttiğim gibi erkenden gelin güvey olmayalım.Hele ki İşB hareketinde B ye yeni gelen arkadaşlar doğal olarak çok heyecanlı.Başka forumlarda bunlara gaz verende var.İmhaya gidiyor,100 bine kadar gider...gibi söylemler tamamen sallama..OLMAZ DEMİYORUM ama altına neden sonuç yazmadan tarih veya fiyat veremeyiz..
    Bu altın hisselerde ne TEKNİK işler ne TAKAS işler ne de KADEME işler.Sadece bir lotla 80-100 bin kademe atlayabilen hisselerde çizgilere güvenemezsin..
    Bu hisselerin hikayesi belli...
    HİKAYE BELLİ...
    İş bankasının kasasında durması gereken ve bizim elimizin deyemeyeceği hisseler borsada elden ele dolaşıyor.Bir kere bu dünyanın hiçbir yerinde yok.Banka müdahale etmese bile birgün BİST yönetimi veya BDDK bile "hop kardeşim bu hisseler borsada olamaz gereğini yapın" bile diyebilir..
    Kaldı ki hükümetin CHP hisselerini hazineye devretme süreci bile başlı başına bir hikayedir..
    Gelelim son harekete..
    Ben defaatle yazdım BANA GÖRE işB deki büyük oyuncu tahta doyuma ulaştı ve düğmeye bastı.Son büyük hareketinde arka arkaya 8 tavan yapmıştı.Tahta sığ ve işlem kısıtlı.Farkındaysanız tavandan bile aldırmıyor.5-6 lot anca dolandırıyor.Bir duyum alınsaydı A dahil kurucu kademeleri çizilirdi..
    Mesela 2 gün önce kurucunun işlemini işB den gelen bir arkadaş yaptı.işB de 9 lot sattı kademeye 188000 alış girdi ama 160000 ne kurucuyu aldı.Yani B de doyanlar diğer hisselere geçiyor..
    Mesela kurucu 242 bine gitti ama arkası gelmedi.Mesela işA halen sessiz.Orada kademeler çizilmiyor..
    B deki fiyatında yükselmeye devam ederse doğal olarak A ve kurucuda yerinde saymayacaktır.10 binlik bir işB fiyatıyla 40 binlik bir B fiyatı bambaşka olaydır.A ve kurucu hisselerinde alım dalgası olması normal.
    Başka yönden bakarsak KILIÇDAROĞLUNUN son demecinde bankada savunmaya geçmesi hükümetten baskı olduğunu gösterir..
    Mesela BDDK nın merkez bankasına geçmesi yine bizi ilgilendiren bir gelişmedir..
    Söz ağızdan çıktı ve en yükseklerden dillendirildi.FİTİL ATEŞLENDİ demek için henüz erken..
    Dün açık açık yazdım.İŞB de veya diğer hisselerde DÖNÜŞ BAŞLADIĞINDA kademeler diri durup agresif alınırsa derim ki bu iş bitmiş haber bekleniyor.Hisseleri tekrar döndürürlerse altından çok büyük adımlar gelir..
    Aslında bize haberi kademeler gösterir.Kalın lotlar alınır arada 3 lot 4 lot çizilirse hisse bir daha geri gelmez.Ama şu anda böyle bir görüntü yok..
    AMAAA artık fiyatlar geri gelmemeli.Atılacak adımları yüksek fiyatlamalarda beklemeli..
    Yapmamız gereken ADIMLAR ATILDIĞINDA hissede olabilmektir..
    Portföyünde A-B veya kurucu hissen varsa BORSADAKİ EN TALİHLİ YATIRIMCISINDIR..
    Fiyatına bakmadan sabırla beklemeye devam..

YTD...YTD...YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : FİBONACCİ; 13-11-2019 saat: 09:36.

7. Sayın Fibonacci şiir gibi töktürüyorsun maşallah, güzel bir yazı tebrik ederim.

8. Anlaşılan bu kış tan bahara bereketli geçecek zannımca sayın marslı nin kuzular çift çift doğuracak.Bize bir kuzu çevirir Artuuuk.

Sayfa 106/901 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •