Sayfa 125/902 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 7213 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. 2 gündür alıcı 155 , satıcı 160 diyecek ve buluşmayacaklar çok komik bu hareketler

2. Daha geçen hafta 175-180 binler kapışıldı.Şimdi aradaki 5 bin lira için mi işlem olmayacak???
    Bu hareketlere bakarak hisseme daha çok sahip çıkıyorum..
    Madem pasta çok büyük o zaman ber bir hisseyi hesaplarım..
    Bu ayak oyunlarıyla ne koparırsam kardır mantığı güdülüyor..
    Zamanında çok dağılan hisselerin ARTIK YUVAYA DÖNME VAKTİ gelmiştir..
    Kişisel görüşümdür...YTD..YTD...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. sayın fibonacci ben de katılıyorum bu hareketler aksine güven tazeliyor ytd

4. Bu hisse 5 bin TL ile islem gerceklesmesı gerekir satacak olsam bu fiyattan coktan alıcıya hisseyi devrederdım
    Pazarlık sunnettır
    Alıcı satıcı ortada bulusun 157.5 hayrını gorun😂😂 acılıs ta bu is bitsin

5. Amele gibi taşımam ben hisseyi sırtımda,1.44 maliyetli netholler gitti.verirse alırım,alırsa satarım.nakit var sıkıntı yok.

6. Kurucu hisse de kimsenin sozune gerek yok sadece aptal yönetimin attıgı yanlıs adımlar var bunu da fırsata donusturduk
    Olay bukadar basit
    Bunun eninde sonunda bir yerde patlak vereceği belliydi
    Vasiyet e uyulmadığı
    Holdınglesme olusumu
    Bunun bu sekılde devam etmesi zor suan 250bın temettu hakkı 10 sene sonra 500 bin olacak
    Bugun yapmaz isen spk da bir degısıkle imtiyazlı hisseler ı kaldırın der yine bu is biter

7. Olaganustu genel kurul da carsı karısır .

8.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Ben bankayı hiçbir zaman kötülemedim.Koskaca Atatürk�ün kurduğu banka.Neden kötüleyeyim.kamu bankaları ortada.Bilhassa halkbank.Benim hazmedemediğim nokta,ülkeyi satan borçlandıran elin suriyelisine öz kendi vatandaşına el muamelesi yapan faşist zihniyet.Eninde sonunda kaybedeceler,gidecekler.Yalanı doğru gibi anlatan zırvalık sonunda bitecek.
    İnanın İş bankasının piyasa değeri bu değil.Yerlerde geziyor.Başka ülkede olsa en az 4 katı fiyattan işlem görürdü..Banka bu imtiyazlarınının ortalıkta dolanmasından dolayı iskontolu işlem görüyor.Yabancı sırf bu karmaşık yapıdan dolayı mala girmiyor...
    Sizinle ayrıştığımız yerler var.Mesela siz olaya sadece siyasi yönden bakıp biz kurucu hissedarları hükümetin sempazitanı ve CHP düşmanı görerek yorumluyorsunuz.Halbuki biz diyoruz ki bu ALTIN HİSSELER ortalıkta dolaşamaz.Borsada işlem görmemeli.Dünyada böyle bir durum yok.İşte bu yüzden hisselere dadandık.Bu karmaşa birgün bitecek.Kaldı ki belki birgün bunu CHP bile yapabilir.Hisselerin geri çekilmesi şart olmuştur..
    İş bankası şimdiye on kere sermaye artırması gerekirdi.Ak bank bedelli patlattı.Y.kredi sermayesini iyileştirdi.İş bankası ise eli kolu bağlı..Çünkü bu yapıda sermaye artıramıyor..
    Kaldı ki hisselere hakları verilse temettüleri alınsa biz niye bu kadar yazıp çizelim..
    Banka yönetimi ve CHP burada ADALETSİZ davranıp kendi çıkarlarına göre bankanın para musluklarını istedikleri yere çevirmişler..
    İster hükümet adım atsın isterse de banka değişime gitsin BU HİSSELER BORSADA OLAAMAAZZZ..!!
    Bu hisse bu yüzden hep rağbet görecektir.Hükümetten hiçbir hamle gelmesede KOSKOCA BANKANIN ALTIN HİSSELERİNİ alıp bir köşeye atacak çok yatırımcı çıkacaktır..
    Ve bu hissenin FİYATI YOOKKTUURRRR..!
    Hesaplaması ancak imhada belirlenir...
    Kaybedecek hiçbir şeyimiz yoktur.Zaten buradaki yatırımcı neye girdiğini biliyor..
    Ama inşaallah KAZANACAK çok büyük kazançlar vardır..
    Kimseyi hisseye inandırmak zorunda değiliz..
    Dileyen alır..hoşgeldin deriz..
    Gidene de hakkımızı helal eder dua ederiz..
    FİYATINA BAKMADAN SABIRLA BEKLEMEYE DEVAM..
    KİŞİSEL DÜŞÜNCEMDİR...YTD...YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 125/902 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •