Sayfa 758/901 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 7207 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Bu iş kısa vadede ağır patladı malesef, yıllar sürecek hukuk mücadelesiyle belki..

2. Ben o kadar uzun süreceğini zannetmiyorum.. Hukuki kısmı devam ediyor zaten... Bekleyip göreceğiz..

3.  Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    Tüm kurucu ve imtiyazli hisseler (isatr ,isbtr , işkur) somut bir gelişmeye kadar fiyatla değerlendirilebilecek durumdan çıkmıştır. Alıcı için var yada yok olan bu hisse eğer satıcı için yok hükmündeyse alıcı için neden var olsun. Sözün fazlası aptala söylenir. Satıcı arkadaşlar kendi ayağına sıkmanın ötesinde intihar ediyor.
    Satıcı yahut satıcıların gerçek olduğunu varsayarak yazıyorum.
    Sayın satıcı bu hisse senin için 945 bin TL ediyorsa alıcı için beş para etmez. İlla satacam diyorsanda tavana yaz gerçek alıcı için bu fiyattan sonra farketmez.
    Son düzenleme : fabrikator; 26-07-2022 saat: 23:03.

4.  Alıntı Originally Posted by iskulelerimagduru Yazıyı Oku
    bu iş 2023 Haziran seçimlerinde mevcut iktidarın daha güçlü iktidara gelmesine bağlı olabilir.
    Bence mevcut iktidarın gitmesiyle tekrar oluşacak hukuk düzeni davamıza daha fazla katkı sağlar.Açık şekilde bilirkişi raporlarında hisse sahiplerinin haklarının gasp edildiğini görebiliriz.gel görelim ki rapor sonunda kimse bankaya karşı gelmek istemiyor. Topu hakime atıyor hakim gögüsünde yumuşatıp ara pas veriyor Serhat beyin son davasında çok yalın bi soru üzerine gidilmiş.Biz sizin ile ana sözleşme ile bağlıyız ve tek taraflı nasıl değiştirildiğini soruyor.Göreve yeni başlamış hakim bile direk karar verebilir bu soruya ama heryerde olduğu gibi hukuk sistemimizinde çarkları kırılmış.

5. Madem bu iktidar yapamıyor o zaman kılıçdar oğlunun kulağına çıtlatalım konuyu. Malum seçim yaklaşıyor.

6. bir gün çiziverirler cızzzzzzzzzzzzzzz tak tak tak

7. Selam dünya koskoca hisse beklentiler balon misali patladı bu hikaye kapanmıştır geçmiş olsun

8.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Selam dünya koskoca hisse beklentiler balon misali patladı bu hikaye kapanmıştır geçmiş olsun
    Para olsaydı tabandakini alırdım.İsbankasínın ettiği kâr çok cazip hale getirdi imtiyazlı hisseleri. Gün doğmadan neler doğar.

Sayfa 758/901 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •