Sayfa 265/900 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon
Arama sonucu : 7198 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

Sn. İnvestor haklı çıkacağınızı biliyordum, bugünkü hareketlerde tavan bile olabilirdi lakin fiyat değil el değişimi benim için daha önemli idi. Şimdiden saygıyla alkışlıyorum sizleri. TEBRİKLER SAYIN İNVESTOR....
    Sn. Yakamoz selamlar. Derinlik paylaşımlarınızı unutmadım. Sağolun. Hep beraber hayırlısı olsun hepimize inşallah. Kurucu kurucudur, diğerleri kağıttır.

2. depremde vefat edenlere ALLAH dan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

3. Günaydın, hissenin borsadaki son haftaları olduğu aşikar bu saatten sonra bu işin olmaması çok büyük sürprizdir YTD

4.  Alıntı Originally Posted by akhunabey Yazıyı Oku
    depremde vefat edenlere ALLAH dan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.
     Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Günaydın, hissenin borsadaki son haftaları olduğu aşikar bu saatten sonra bu işin olmaması çok büyük sürprizdir YTD
    Gunaydin. İnşAllah dedigin gibidir. ben somut veri olmadan niyetlenmek istemiyorum. Beklentiler o yonde ama destekleyecek bi haber yok. Ama son zamanlarda beni soyutta olsa olumlu veri Sadece fibonacci abimizin dedigi "artik fisiltilar inanabilirsiniz" ( tabi yatirim tavsiyesi anlamında demedi onceki sayfada detsyli yazisi var) buna deger veriyorum .

5. yani olumsuzmuyuz bittimi

6. abicim bu isler fobonecci dayinin dedigi gibi bi aksam bakmissiniz haber gelir yada sabah onemli olan o hissede olmak...anlamadigim adam korktumu eksi 14 gordumu satiyor.sobra arti 12 yaptiginda malini kaptirdim vaaay diyor.SATTIGINI ALTTAN almak icin bu forunda caktirmadan umitsiz yazi yazan atmosfer ortami teskil eden yazilar yazan dilim varmiyor..inanin ancak KUBUR FARELERINE DENK gelecek soylemlerim olur.ama bu formu istirarek eden arkadaslari tezih ediyorum...YA HAYIR KONUSSUN YADA SUSSUN..

7. Hukumet in adım atması bekleniyor bunda bir problem yok fiyatta icrata gore fiyatlar

İş yonetımı bir adım atacaksa hısse bir sekılde asırı yukseltır yanı sizin elinizdekinı almadan haber dusmez kimse sizi %10luk pasta da olmanızı istemez sizin satmanızı saglayacak fiyatlara ceker milyon ve uzerı

Zaman daraldıysa bu hafta dedıgımız fiyatlar gorulur

8. Alıcının ıstahlı olması bilerek isteyerek erkenden eşleşme yapıp hısse toplaması
    Tabi bunu gören ky de fiyatı iyi gorup atlaması ve tum kademeyı alması

Aksam kapanısta 273 te 274 satanların pişmanlıkları almak ıcın tekrar aynı fiyata alıs girmeleri ile yansımıs

Sayfa 265/900 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •