Sayfa 589/902 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    şimdiye kadar fragman a bakıp durduk.bundan sonra film oynuyacak.sonunu kestiremeyen salondan çıkar.
    MARSLI işb ile çok oynuyorlar. Bir fikrin var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    şimdiye kadar fragman a bakıp durduk.bundan sonra film oynuyacak.sonunu kestiremeyen salondan çıkar.
    Sayın Marslı10 güzel söylüyorsunuz da biz fragmandan bir şey anlamadıkki yıllardır süren bir uzun hava benim gördüğüm. Siz daha evvelde bu iş bitti dediniz şimdi böyle düşünmenize sebep olan acaba nedir? Biraz özet de olsa bilgi verirseniz bizler de sevinmiş oluruz. Bu şekilde düşüğe satacak birkaç kişiye de engel olmuş olursunuz. Teşekkürler
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

3.  Alıntı Originally Posted by mr.derebeyi Yazıyı Oku
    Sayın Marslı10 güzel söylüyorsunuz da biz fragmandan bir şey anlamadıkki yıllardır süren bir uzun hava benim gördüğüm. Siz daha evvelde bu iş bitti dediniz şimdi böyle düşünmenize sebep olan acaba nedir? Biraz özet de olsa bilgi verirseniz bizler de sevinmiş oluruz. Bu şekilde düşüğe satacak birkaç kişiye de engel olmuş olursunuz. Teşekkürler
    Marslı heyecanlı bir dostumuz 👍

4. Marsli kendisi bilse cvp verir. Marsli gecen satir arasinda şunu söyledi yeni davalar yolda diye. Arkadaslar davalar hikaye bu temettu kisitlamasi turk ticaret kanununa uygun bir sekilde alinmistir. Burada sorun yok. Ben sizin yerinizde olsam hazineye devir istemem ayrica. Bu yonetimde burada ki kimseye zırnık kalmaz. Bunu art niyetli degil gerceklere uygun soylüyorum. Bu dava acanlar arasinda gecmiste 1924ten elinde bu hisse olanlar vardi hicbiri sonuc alamadi.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sayın Marslı10'nun boş konuşacağına kesinlikle inanmam ama nedense aklındaki bazı şeyleri paylaşmak istemiyor. Yapılan uygulamanın da çok hukuki olacağını inanmıyorum o dönem için şirket işleyişi olarak kılıfına uydurulmuş olabilir, belli bir dönem için kurtulabilirler ama belli dönemden itibaren ttk'ya göre kurtulamayacakları bir geri ödeme rakamı çıkacaktır.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

6. Yahu kardesim burada kisilere bu kadar derin manalar yüklemeyin. Bir durum varsa marsliya gelene kadar kac kişi duyardi. Hic bir durum yok. Gelisme yok. Onlari balli huzur haklari var sadece. Buradakii yatirimci hukumet spk banka yönetimi chp dahil kimsenin umrunda degil. Ttk ve tdk nin da temettuler umrunda degil desem inanirmisin? Bi gun e bi gun ttk veya tdk baskani temettumuzu vermiyorlar kurucu hisselerimizin yuzde 10 temettusu ne oldu dedi mi duydunuz mu?
     Alıntı Originally Posted by mr.derebeyi Yazıyı Oku
    Sayın Marslı10'nun boş konuşacağına kesinlikle inanmam ama nedense aklındaki bazı şeyleri paylaşmak istemiyor. Yapılan uygulamanın da çok hukuki olacağını inanmıyorum o dönem için şirket işleyişi olarak kılıfına uydurulmuş olabilir, belli bir dönem için kurtulabilirler ama belli dönemden itibaren ttk'ya göre kurtulamayacakları bir geri ödeme rakamı çıkacaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    Marsli kendisi bilse cvp verir. Marsli gecen satir arasinda şunu söyledi yeni davalar yolda diye. Arkadaslar davalar hikaye bu temettu kisitlamasi turk ticaret kanununa uygun bir sekilde alinmistir. Burada sorun yok. Ben sizin yerinizde olsam hazineye devir istemem ayrica. Bu yonetimde burada ki kimseye zırnık kalmaz. Bunu art niyetli degil gerceklere uygun soylüyorum. Bu dava acanlar arasinda gecmiste 1924ten elinde bu hisse olanlar vardi hicbiri sonuc alamadi.

Madem çok biliyorsun, söyle bakalım nasıl ttk’ya uygun. 1924’den elinde olup da dava açıp kaybedenler kim? Boş yapıyorsun.

8. Yahu her hafta bu hafta diye diye yılları yediniz iyimi,ne imhası ne el koyması ne 3 milyon doları ne 5 milyon doları,bir hisse ile bugün otomatik vites clio yu zor alırsınız,paranın değeri hergün eriyor daha da erimeye devam edecek.Derin hisse sayesinde spekülasyon ve manipülasyon dan dolayı hisselerin değeri arttı artık anlayın kafanıza sokun bu gerçeği.Birbirinizi kandırmayı bırakın,vuran vurdu.

Sayfa 589/902 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •