Sayfa 878/901 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 7,017 - 7,024 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    ben işkur hissemi vereceğim. özelden almak isteyen yazabilir. uygun fiyata hem de. baya da uygun. ciddi alıcılar yazsın lütfen.
    Özelden gel 2 işbtr vereyim sana bak bunu Babanın oğlu yapmaz sana çok ağladın sızlandın dayanamadım.. isbtr=işatr +işkur bak birde bir işatr sahibi oluyorsun.öp başına köy..

2. İsbtr nasıl işatr, iskur toplamına eşit oluyor. Anlatır mısınız.

3.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    ben işkur hissemi vereceğim. özelden almak isteyen yazabilir. uygun fiyata hem de. baya da uygun. ciddi alıcılar yazsın lütfen.
    bak kardeşim, kur satılmıyor, bu fiyat pahalı diyorsun, sana 4 adet btr + 750 bin TL,,,, ya da 4 mln TL vereyim bana sat. razıysan özelden yaz.

4.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Parası olmayan yazmasın. Atr veririm, Btr veririmle olmaz. Bana göre farkları yok. 1 ini satıp diğerini neden alayım. Parası olan yazsın lütfen.

5. Ağlama sonra buralarda dünyalı kardaş.....

6. Arkadaşlar 1 adet İŞKUR u alacak kimse yok mu. Eşiniz dostunuz falan. Destek lütfen. Ya o kadar almak isteyen var diyordunuz. Tahta kapalı diyordunuz. Almak isteyen alamıyor diyordunuz. Bana yönlendirin lütfen.

7. Sayın Dünyalı bence yarın satış talimatı verin.Alıcısı çıkar çıkmaz bilemem en azından test etmiş olursunuz.Sonucunu da burada paylaşırsınız ytd

8.  Alıntı Originally Posted by meslinak Yazıyı Oku
    Sayın Dünyalı bence yarın satış talimatı verin.Alıcısı çıkar çıkmaz bilemem en azından test etmiş olursunuz.Sonucunu da burada paylaşırsınız ytd
    2 haftadır veriyorum. 8.350 ye kadar da düştüm. Alan olmadı. Sonuç bu.

Sayfa 878/901 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •