Sayfa 48/900 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon
Arama sonucu : 7197 madde; 377 - 384 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Arkadaşlar bu işler beklenti işi, malum olaylar bukadar dillenmişken yatırımcıların bu dialoglarda olması normal, beklenti gerçekleşirse konuşulan rakamlar çok ciddi.. en nihayetinde insanlar 300-500 bin bağlayıp arsa alıyorlar değerlenecek, köprü olacak, otoyol geçecek...vb beklentileriyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Uzun ince bir yoldaydım gidiyordum gündüz gece, şimdi uzaktan gözüktü iş kuleleri

3. ISKUR - İş Bankası Kurucu

Y.T.D değildir.

4. Beklentiye yatırım yapan insanlar olarak beklentinin gerçekleşmesini bekliyoruz, inşallah kazanırız. Ama ümitvari yada kesin cümleler kurmak hepimizi yanıltabilir. O yüzden kesin bilgi olmadıkça olumlu yada olumsuz paylaşımlar hepimizi riske atar. Burada kimimiz çok umutlu kimimiz çok karamsar, beklemek sabretmek zor her zaman zor bir iştir ama başkada çaremiz yoktur diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Beklentiye yatırım yapan insanlar olarak beklentinin gerçekleşmesini bekliyoruz, inşallah kazanırız. Ama ümitvari yada kesin cümleler kurmak hepimizi yanıltabilir. O yüzden kesin bilgi olmadıkça olumlu yada olumsuz paylaşımlar hepimizi riske atar. Burada kimimiz çok umutlu kimimiz çok karamsar, beklemek sabretmek zor her zaman zor bir iştir ama başkada çaremiz yoktur diye düşünüyorum.

vallahi bazı yorumlar o kadar basit ki hiçbir dayanağı yok. sadece laf.

6.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    vallahi bazı yorumlar o kadar basit ki hiçbir dayanağı yok. sadece laf.
    İşte o tarz yorumlar olmamalı.

7. 28 yıldır kac yatırımcı aldı sattı boyle surup gitmeyeceği belli ve ilk adım erdogan dan geldi fiyatın bu saatten sonra eski fiyatlara gelmeyeceği erdogan oldugu surece sıkıntı olmaz. ya kendiniz verin yada gerekeni biz yaparız dedi

Borsa risk tir burda alım satım yapan her kısı kaybı ve kazancı goze almıştır buradaki yukselıs dususler bızım olumlu yada olumsuz yorumla olmaz hısse adeti sınırlı haberle Gundem e gelmesi alıcıyı hisseye ceker onun dısında dusuk fiyata kim satarsa fiyatı o belirler secim sonrası sadece ozıncenın vakfın basına gecmesıyle hissede olası holdıng olma adimi olarak fiyat ve hacım artısı oldu. Suan hissenin beklentilerinde degısen bir durum yok.
    Kurucu hisse Baska varsa satıp onu alalım ama yok su fiyatlara bufe bile acamazsın kıymetini bilin 7 bin ve 240 bin bu hısse İcin onemlı degıl elinizde ya kurucu vardır yada yoktur kactan aldığınız onemlı degıl sonucu gormek mantıklı olacaktır

8. Kalkınma bankası grafık ıskur ve ısbtr le aynı gecenki kalkınma bank in 60 TL gitmesi ile aynı grafık olusumu var demıstım ve zamanın geldıgını yazmıştım ve aynı hareket bu hisseler de goruldu eskiler hatırlar

Simdi yine kalkınma hareket yapmaya basladı bakalım bizimki de bu seferde yanıltmaz umarım

Teknıkcıler bir cızım yaparsa bılgılenmıs oluruz

Sayfa 48/900 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •