Sayfa 822/901 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    yirmi bir gün
    Neden 21 gün

2.  Alıntı Originally Posted by Fossil86 Yazıyı Oku
    Neden 21 gün
    29 Ekim muhabbeti

3. İş bankası kurucu ve imtiyazlı hisseler hedefe doğru adım adım gitmeye devam ediyor. İşB nerdeyse 50 binden 400binleri görüp sekiz kat yaptıktan sonra dinlenmeye geçti ama, son gelen hareketlerle hedef daha yukarı görünüyor.

İşkur ise sakin sakin yükseliyor. Bu fiyatlardan bile alıcı çıktığına göre, yeni gelenler birşeylerin kokusunu almışlardır muhakkak. Özellikle işkurun imha beklentisi onu daha yukarılara taşıyacak belli.

İşA ise tam bir ketum hisse. O kadar alıcı olmasına rağmen satan yok. Adamlarda haklı tabii. İşB neredeyse 8 kat gitmiş. Bu orana göre İşA'nın şu anki değeri 4 milyon olmalı. Adam 4 milyon varken niye 800bine satsın. Ee satan olmayınca da tahtadaki fiyat yükselmiyor tabii.

Bu arada marslı üstat bu hafta güzel paylaşımlarda bulunmuş. Eski günlerdeki gibi. Seviyoruz seni marslı üstat, ama o fox tv'deki bambaşka birideki adam gibi değişime uğrama, o okachavari, marangozvari düşünceleri uzak tut kendinden...Biz bu yola hep beraber çıktık, firesiz beraber bitirelim inşallah...

4.  Alıntı Originally Posted by marabadan Yazıyı Oku
    İş bankası kurucu ve imtiyazlı hisseler hedefe doğru adım adım gitmeye devam ediyor. İşB nerdeyse 50 binden 400binleri görüp sekiz kat yaptıktan sonra dinlenmeye geçti ama, son gelen hareketlerle hedef daha yukarı görünüyor.

İşkur ise sakin sakin yükseliyor. Bu fiyatlardan bile alıcı çıktığına göre, yeni gelenler birşeylerin kokusunu almışlardır muhakkak. Özellikle işkurun imha beklentisi onu daha yukarılara taşıyacak belli.

İşA ise tam bir ketum hisse. O kadar alıcı olmasına rağmen satan yok. Adamlarda haklı tabii. İşB neredeyse 8 kat gitmiş. Bu orana göre İşA'nın şu anki değeri 4 milyon olmalı. Adam 4 milyon varken niye 800bine satsın. Ee satan olmayınca da tahtadaki fiyat yükselmiyor tabii.

Bu arada marslı üstat bu hafta güzel paylaşımlarda bulunmuş. Eski günlerdeki gibi. Seviyoruz seni marslı üstat, ama o fox tv'deki bambaşka birideki adam gibi değişime uğrama, o okachavari, marangozvari düşünceleri uzak tut kendinden...Biz bu yola hep beraber çıktık, firesiz beraber bitirelim inşallah...
    👏🏻👏🏻👏🏻

Basından sonra borsa tarihi de iskur,İsatr, isbtr yazacak

https://paraajansi.com.tr/haber/1685...iliyor-musunuz

5.  Alıntı Originally Posted by marabadan Yazıyı Oku
    İş bankası kurucu ve imtiyazlı hisseler hedefe doğru adım adım gitmeye devam ediyor. İşB nerdeyse 50 binden 400binleri görüp sekiz kat yaptıktan sonra dinlenmeye geçti ama, son gelen hareketlerle hedef daha yukarı görünüyor.

Eyvallah sn marabadan

6.  Alıntı Originally Posted by Fossil86 Yazıyı Oku
    Neden 21 gün
    Mevzuata göre, Bölünme Sözleşmesi/Planı, Bölünme Raporu gibi belgeleri de kapsayan "Bölünme İşlemi İnceleme Hakkı Duyurusu"nun Genel Kurul onayından 2 ay öncesine kadar Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanması gerekiyor. Vergi muafiyeti için de 29 Aralık'a kadar bölünme işleminin Genel Kurulda onaylanması gerekiyor. Asla YTD

Sayfa 822/901 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •