Sayfa 853/901 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Neyse ben zaten sana yazmıyorum. Yazılanları okuyan diğer üyeler takdiri yapacaktır

2. Ama artık ben de varım. Bunu bilin yeter. Siz de yazacaksınız. Ben de

3. Neyin takdirini yapacaklar. İki gün önce üye olmuş bir algıcının yönlendirmesi ile satış yapacak kimse yok burada. Bu rakamlardan alış yapanlar da ky olmayacağına göre kimin hizmetkarısın. Elinde hisse de yok, kime uşaklık etmek için algı çalışması yaptığını sordum ona da cevap vermiyorsun. Buradaki hisse sahipleri tahta fiyatına bakmıyor, itfa bekliyor.

4.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Neyse ben zaten sana yazmıyorum. Yazılanları okuyan diğer üyeler takdiri yapacaktır
    burada bir tek sen böyle düşünüyorsun, böyle düşünenler bizim gözümüzde, kedi ciğer muhabbetindeki kedidir.

5.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Ama artık ben de varım. Bunu bilin yeter. Siz de yazacaksınız. Ben de
    Senin gibi algıcılar gelip yönlendirme yapmadığı sürece ben yazmıyordum, biriniz gidiyor biriniz geliyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Senin gibi algıcılar gelip yönlendirme yapmadığı sürece ben yazmıyordum, biriniz gidiyor biriniz geliyor.
    Merak etmeyin sn bankers pazartesi ortadan kaybolur.bizler bankanın imhasini bekliyoruz.burada yazılanlarla alacak satacak değiliz

7. Benim elimde 5 tane vardı. İmha yalanına inanacakları öngörüp kar elde etmek için almıştım. Ortalamam 1.000.000 civarı idi. Güzel kar ettim çok şükür. 1 tanesini de Show olsun diye tutuyorum

8. İmha konusunu ciddi ciddi tartışabiliriz. Ama ciddi yazan yok. Hep rasgele suçlamalar. Yanlış yazılan şeyleri söylüyorum hemen saldırı. Ya kardeşim mail attık diyorsun. Ne cevap verdiler diyorum. Hakaret ediyor. Nasıl tartışabiliriz ki

Sayfa 853/901 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •