Sayfa 886/901 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 7,081 - 7,088 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by meslinak Yazıyı Oku
    Kazancın bol olsun Dünyalı.Hepimiz bu işin sonunda kazançlı çıkalım. Fakat sürece inanmış ve yıllar öncesinden yatırım yapmış insanların da beklentilerine de saygılı olalım.Bu senede sahip 1924 yılından itibaren KURUCULAR olduğu gibi ali Cengiz oyunlarla halka arz edilmiş kısımdan da bir gün mutlak ederini bulacaktır mantığıyla senet sahibi olan ortaklarımız var.Dünyanın hiç bir yerinde bir bankanın öyle sıradan bir banka da değil bahsettiğimiz adeta Dev holding yapısında ve ilk Milli Banka olması,Ulu Başbuğ Ata Türk'ün göz bebeği olması, intifa senetleri olmasının da ayrıca manevi yönü, gururu bulunmaktadır.Sadece bundan dolayı bile bu tapu senet alınır mantığıyla yatırım yapan ben sonuna kadar, beklediğimiz kap haberi gelene kadar burdayım.Ytd
    Ben sizin kadar duygusal değilim.

Fikrinize saygısızlık yapmıyorum ki zaten. Fakat argumanlarınız çok komiğime gidiyor. Yazmadan duramıyorum.

Mesela şimdi senin yazdıkların doğru olabilir. Fakat 100 sene veya 32 sene bu şekilde devam eden bir uygulama 10 sene daha devam edebilir. Belki 20 sene devam edebilir. Sonrasında olabilir.

Dediğin gibi herkes kazançlı çıksın inşallahta. Kısa süreli alanlar veya yüksekten alanlara yazık

2. dünyalı, bence bugünkü yaptığın işlemlerle ilgili bir açıklama yapsan, ne kadar kendinle çeliştiğini herkes anlayacak,

3.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    dünyalı, bence bugünkü yaptığın işlemlerle ilgili bir açıklama yapsan, ne kadar kendinle çeliştiğini herkes anlayacak,
    Kimsenin demesi ile kimseye açıklama yapmam ben. Al sat ile para kazandım ben ona bakarım. Çelişen hiç bir şey yok. Algı yapma. Zorlama beni 😉

4. sallayıp durma dünyalı işlem filan yaptıığın yok. takaslarda yer değiştiren hisse yok pazartesiden beri

5.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    sallayıp durma dünyalı işlem filan yaptıığın yok. takaslarda yer değiştiren hisse yok pazartesiden beri
    Abi sen yapma bari. Bu yaştaki adama takas nedir mi öğreteceğim.

6.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    sen gerçekten tam üç kağıtçı birisin, şimdi de aldığımı pazarlayacam ayağına yatıyosun, ortada sana o fiyata satacak bir salak yok, sen çok hin bir insansın, ama bu senaryonu çocuğa anlat güler. benimle pazarlık yaparken bile başkalarıyla pazarlık yapıyorsun, bak kimseye söylemiyorum ne yaptığını ama sen kendini kurnaz zanneden bir zavallısın, pazarlık yaptığın insanlarla görüştüm, senin hakkında söylediklerini de yazmıyorum, yalanlarında boğul.
    Yorum yapma. Yapamıyorsun da zaten.
    Zekan yeterli değil.
    Paran yeterli olmadığı gibi

7.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Abi sen yapma bari. Bu yaştaki adama takas nedir mi öğreteceğim.
    yine de senin kolun uzundur. tanıdığın bankaları ara. sizde 21.12 de 2 adet işlem gerçekleşti mi diye sor. bana buradan değilde özelden sorsaydın hangi bankada işlem yaptığımı sana söyleyebilirdim.

şimdi çok merak ediyorsan ara bul. UZAYLI abim.

8.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    yine de senin kolun uzundur. tanıdığın bankaları ara. sizde 21.12 de 2 adet işlem gerçekleşti mi diye sor. bana buradan değilde özelden sorsaydın hangi bankada işlem yaptığımı sana söyleyebilirdim.

şimdi çok merak ediyorsan ara bul. UZAYLI abim.
    böyle bir işlem yok.tek ihtimal aynı kurum içinde olabilir

Sayfa 886/901 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •