Sayfa 895/901 İlkİlk ... 395795845885893894895896897 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Akşam tavandan satacaktır.

2.  Alıntı Originally Posted by Gaffa Yazıyı Oku
    Bu işkur da haftaya salıya kadar kesin işlem olur
    tebrikler marslı bey

3.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    dünyalı verdin mi .aradan çıktın yükten kurtuldun.
    biri benim motivasyonumu sormuştu. motivasyonum eğlenmek. gerçekten çok eğlendiriyorsunuz.

bugüne kadar ne söylediysem oldu.

bence satan marslı. bana bişey ispatlamasına gerek yok. ama siz isterseniz size atsın pörtföyünü dünkü ile yarın kini. yoksa o satmıştır. ama dikkat edin arada yükseltebilir düşürebilir.

tahta kapalı diyenlerde hiç utanma yok mu ben açık dediğim halde.

şimdi marslı da takvim atmış. şimdi sormazsanız o tarihler öylesine atmıştım der sonra. o tarihlerde ne olacak bişey mi olacak yoksa algımı yapıyorsun net yaz. subliminal mesaja kıvırabilirsin çünkü.

ayrıca twiter de rt leri de 1.000.000 a çıkarmamız lazım ki sesimiz birazcık duyulsun. sonrasında hedefimiz 5.000.000 olacak. 100.000 rt lerde rezil oluruz yoksa!

4. sattıysam hayrını görmiyeyim.satmaya çalışan sendin aylardır. inşallah satmışsındır.arkasından bakar kalırsın.o zaman motivasyon yaparım sana her gün...

5. attığın takvimleri de net yaz. neden attın bişey mi olacak. olmayınca ne diyeceksin. serbest atış kolay olmamalı

6.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    attığın takvimleri de net yaz. neden attın bişey mi olacak. olmayınca ne diyeceksin. serbest atış kolay olmamalı
    attığım tarihler cuma günlerine ait.tarihlerin yanına yapmadığım yorumları fındık kadar kapasitesi olan beyninden uydurma.

7.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    attığım tarihler cuma günlerine ait.tarihlerin yanına yapmadığım yorumları fındık kadar kapasitesi olan beyninden uydurma.
    benim ki fındık kadarsa sizin toplamınızı tarif edemeyeceğim.

net cevap net kıvırmadan. neden attın bişey olacak algısı için. direk yazamıyorsun çünkü sende biliyorsun bir şey olmayacağını o tarihlerde. ama şimdi ben soruyorum olacak mı olmayacak mı. olmayınca da yanıldım diyeceksin mi.
    yoksa ben bugüne kadar tarih mi verdim mi ki diyeceksin herkes gibi defalarca verip verip vermedim ki diyenler gibi

8.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    biri benim motivasyonumu sormuştu. motivasyonum eğlenmek. gerçekten çok eğlendiriyorsunuz.

bugüne kadar ne söylediysem oldu.

bence satan marslı. bana bişey ispatlamasına gerek yok. ama siz isterseniz size atsın pörtföyünü dünkü ile yarın kini. yoksa o satmıştır. ama dikkat edin arada yükseltebilir düşürebilir.

tahta kapalı diyenlerde hiç utanma yok mu ben açık dediğim halde.

şimdi marslı da takvim atmış. şimdi sormazsanız o tarihler öylesine atmıştım der sonra. o tarihlerde ne olacak bişey mi olacak yoksa algımı yapıyorsun net yaz. subliminal mesaja kıvırabilirsin çünkü.

ayrıca twiter de rt leri de 1.000.000 a çıkarmamız lazım ki sesimiz birazcık duyulsun. sonrasında hedefimiz 5.000.000 olacak. 100.000 rt lerde rezil oluruz yoksa!
    hadi ama beyler çok yavaşsınız. 1.000.000 hedef için daha 63 rt olmuş. ohooooo çok ayıp çok ayıp

Sayfa 895/901 İlkİlk ... 395795845885893894895896897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •