Sayfa 840/902 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. O saçmalık vardı bizde aldık ama işler sarpa sardı kısa vadede

2. Değerli İŞ BANKASININ KURUCU HİSSEDARLAR ARKADAŞLAR ;

SİZE ŞAHSİ FİKRİMİ BEYAN EDİYORUM;))

DEFTER değeri 84.805.287,63 (SEKSEN DÖRT MİLYON SEKİZYÜZBEŞ BİN İKİ YÜZ SEKSENYEDİ TL ALTMIŞÜÇ KR) OLAN KURUCU HİSSEMİ İMHAAAAAAAAAAAAAAAAA DIŞINDA YADA GASP ETTİĞİ HAKKIMI DÜZELTEREK KAR PAYI VERMEDEN ALLAHIN bir kulu bana işlem yaptıramaz nokta.kısaca ya KAR payını adam gibi ödeyecek yada değerini verip BORSADAN ÇEKECEK.YAZDIKLARIM ŞAHSİ GÖRÜŞÜMDÜR BENİ BAĞLAR KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.unutmadan değerli bir abimin notunu paylaşayım (ELMAS )çamura düştü diye özelliğini değerini hiç bir zaman kaybetmez saygı ve sevgi ile kalın

3. Tavandan, 7381000 2 alıcı pazartesi gelecekmi bakalım

4.  Alıntı Originally Posted by santino Yazıyı Oku
    tavandan, 7381000 2 alıcı pazartesi gelecekmi bakalım
    kafası çalışıyorsa gelir bu fiyattan alan adam sence onun bunun sözüyle gelmiş diye düşünmüyorsunuz herhalde bilmem anlatabildim mi kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.(inanın ytd kelimesini yazmak kadar saçma bir zorunluluk yok yani insanca düşüncemizi bile yazamıyoruz çünkü bu ülkede konuşmak bile yanlış anlaşılıyor.)

5.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    O saçmalık vardı bizde aldık ama işler sarpa sardı kısa vadede
    Hayırdır kesin bi bilginiz mi var da böyle diyorsunuz?İşiniz gücünüz negatif basmak.Kağıdı taşıyacak yüreğiniz yoksa satın çıkın! Sizin kadar malına düşman bir yatırımcı görmedim tabi elinizde hisse varsa.

6. Saçmasapan konuşma be 5 yıldır olayın içindeyim sanamı soracam satmayı artis hiçbir fikre tahammül yok galiba kısa vadede diye yazdım üstelik sanane

7.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Saçmasapan konuşma be 5 yıldır olayın içindeyim sanamı soracam satmayı artis hiçbir fikre tahammül yok galiba kısa vadede diye yazdım üstelik sanane
    Burada saçma konuşan birtek sensin.farklı görüş nedense hep tersi sende.yarın geri alım açıklansa onada kılıf bulacak kafa var sende ayrıca kelimelerine dikkat et babanın oğlu yok karşında

Sayfa 840/902 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •