Sayfa 490/903 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 7217 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Kuşlu sitede chp işbankası olarak aratınca dünya tivit geliyor ve ardı arkası da kesilmiyor nice zamandır hep çakma nickler ile her yazının her sözün altına adamlar chp hisselerini eleştirir nitelikte yazılar yazıyor. Enteresan geliyor açıkçası..

2. Bu iş öyle yada böyle olacak işkur için yapılan değerleme 2m$ minimum bekleyen mükafatını görür ben 70dede bu hissedeydim 570dede bu rakamlar fasa fiso gelişmeler çok yakın sabır...

3.  Alıntı Originally Posted by Carleone Yazıyı Oku
    Sonunda herkeste kayış sıyırmaya başladı 🤣
    Asil kayısı cagrı da olmayanlar sıyıracak
    Cagrıda hıssesı olan kayış koparır😂

4. Isbtr için değerleme nasıl hocam

5.  Alıntı Originally Posted by Aycan Yazıyı Oku
    Sayın ms derebeyi Is kur imha edip de imtiyazlar siz durun demez isatr ve Isbtr hisselerini de imha eder yada iş c verebilir tabi bu bankanın karı düşünülerek verilir suanki fiyat üzerinden verilmez ve geriye dönük temeddu hepsine verilir 1993 yılından bu yana vermemiş hesabıma göre 2018 yılı karına göre Isbtr ye yıllık temeddu 42 bin tl olur iskur 210 bin IsATR ise 335 bin tl vermesi gerekiyor hazineye geçmesi durumunda devlet geriye dönük alır ve 17 yıllık verilir ama banka bunun yerine üç hisseyide imha eder daha karlı olur imha bedeli olarak da işkur 6 milyon IsATR 2 milyon Isbtr ise 640 bin olarak hesabim var kendi fikrim ve hesabimdir yatırım tavsiyesi değildir
    Sn aycan aylar önce sizin yapmış olduğunuz bu paylaşıma istinaden yatırım danışmanınızın size konu ile ilgili hesaplamayı atacağını söylemiştiniz var mı bir gelişme?

6.  Alıntı Originally Posted by Aycan Yazıyı Oku
    Sayın mr derebeyi hesabı bana yatırım danışmanı yaptı onu aradım hesaplamayı bana mail atacak atınca paylaşırım
    Kastettiğim buydu

7.  Alıntı Originally Posted by Gnr22 Yazıyı Oku
    Kastettiğim buydu
    Ben ayrı bir hesaplamaniz var diye düşündüm

8. Yukarıdaki alıntıları nisan ayında siz paylaşmıştınız sn. Aycan bende bununla ilgili bir gelişme var mı diye sormak istemiştim hatta yatırım danışmanınızın yaptığı bir hesaplama diye belirtmişsiniz

Sayfa 490/903 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •