Sayfa 844/902 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. İşkur hergün çıtayı yükseltiyor. 9 milyon sınırına gelmiş. Maşallah... İşatr içinse şu an ki piyasa da, en az 5 milyonla kapı açılmalı

2. Tahtadaki işlemler şaibeli. Amaç fiyatı yükseltmek, amaç hisse almak değil hisse almak isteseydi son 2 işlem gününde boştaki hisseleri de alırdı. 5 6 hesaptan al sat yaparak hisselere tur attırıyorlar. İşbankasıyla görüştüm bu mevzu nedir holdingleşmeden sonra imha konuşuluyor diye. Defaatle hisse yapısında hiçbir değişiklik olmayacağını söylediler.

SPK nın artık bir işe yaraması gerekiyor. Buradaki işlemler normal değil. Aynı şekilde yeni halka arz olan şirketlerin kurumsallara satışı sonrasında zirveden mal kitlemeleri vesaire... SPK ne işe yarar? ilginç!

Buranında yakında kokusu çıkar. İmha olsa 20 25m verecekse imha olasılığı hemen hemen yok denecek kadar az olduğu halde 9 10m fiyatlamalara kim inanır.

Sn marslı saolsun paylaşmış alacak adam dünkü satışı da alırdı 800.000 lira aşağıdan ve bu hareket 2 defa yapıldı. Bilmem anlatabiliyor muyum

3. @Marangoz
    Hisse, defter değerinde olsa ne gibi bir anormallik olur?

4.  Alıntı Originally Posted by marangoz Yazıyı Oku
    Tahtadaki işlemler şaibeli. Amaç fiyatı yükseltmek, amaç hisse almak değil hisse almak isteseydi son 2 işlem gününde boştaki hisseleri de alırdı. 5 6 hesaptan al sat yaparak hisselere tur attırıyorlar. İşbankasıyla görüştüm bu mevzu nedir holdingleşmeden sonra imha konuşuluyor diye. Defaatle hisse yapısında hiçbir değişiklik olmayacağını söylediler.

SPK nın artık bir işe yaraması gerekiyor. Buradaki işlemler normal değil. Aynı şekilde yeni halka arz olan şirketlerin kurumsallara satışı sonrasında zirveden mal kitlemeleri vesaire... SPK ne işe yarar? ilginç!

Buranında yakında kokusu çıkar. İmha olsa 20 25m verecekse imha olasılığı hemen hemen yok denecek kadar az olduğu halde 9 10m fiyatlamalara kim inanır.

Sn marslı saolsun paylaşmış alacak adam dünkü satışı da alırdı 800.000 lira aşağıdan ve bu hareket 2 defa yapıldı. Bilmem anlatabiliyor muyum
    işkur sermayede yeri olmayan intifa senedidir.hisse yapısında değişiklik olmayacak şeklindeki açıklamalar işkuru kapsamıyor.karşılıklı işlem yapılcak fiyatları çoktan geçtik.burdaki amacın farklı olduğunu düşünüyorum....

5. Banka bu sorulan sorulara “evet efendim imha edicez†demesini mi bekliyorsunuz..
    Ben iki yada üç sene önce iştirak hisselerini toplamaya başladıklarında neden şimdi böyle bir işe başladınız diye sorduğumda bana rutin alımlar diye geçiştirmişlerdi. Şimdi görüyorum ki herşey bu birleşmenin daha rahat olabilmesi içinmiş. Yani kısacası banka bu soruya cevap vermez veremez kendinizi kandırmayı bırakın artık. İyi günler

6.  Alıntı Originally Posted by marangoz Yazıyı Oku
    Tahtadaki işlemler şaibeli. Amaç fiyatı yükseltmek, amaç hisse almak değil hisse almak isteseydi son 2 işlem gününde boştaki hisseleri de alırdı. 5 6 hesaptan al sat yaparak hisselere tur attırıyorlar. İşbankasıyla görüştüm bu mevzu nedir holdingleşmeden sonra imha konuşuluyor diye. Defaatle hisse yapısında hiçbir değişiklik olmayacağını söylediler.

Defter değeri : 84.805.287,63
    Hisse başı kâr : 28.504.377,54
    3. Çeyrek kâr daha gelmedi bu fiyatlar çerez parası bence

7.  Alıntı Originally Posted by marangoz Yazıyı Oku
    tahtadaki işlemler şaibeli. Amaç fiyatı yükseltmek, amaç hisse almak değil hisse almak isteseydi son 2 işlem gününde boştaki hisseleri de alırdı. 5 6 hesaptan al sat yaparak hisselere tur attırıyorlar. Işbankasıyla görüştüm bu mevzu nedir holdingleşmeden sonra imha konuşuluyor diye. Defaatle hisse yapısında hiçbir değişiklik olmayacağını söylediler.

Spk nın artık bir işe yaraması gerekiyor. Buradaki işlemler normal değil. Aynı şekilde yeni halka arz olan şirketlerin kurumsallara satışı sonrasında zirveden mal kitlemeleri vesaire... Spk ne işe yarar? Ilginç!

Buranında yakında kokusu çıkar. Imha olsa 20 25m verecekse imha olasılığı hemen hemen yok denecek kadar az olduğu halde 9 10m fiyatlamalara kim inanır.

marangoz kardeşim banka sana zaten bu bilgiyi vermez .artı sen bu hisseyi aldınmı da bu soruyu sordun yoksa almak için mi sordun ben yıllardır işin içindeyim artı mahkemelerde hak arayan biri olarak bankanın 1991 de yaptığı hak gaspının boyutunu da biliyorum şirketin kamburu pozisyonun da olan bu durumu temizlemek istemesi en doğal iştir.yoksa mahkeme neticesinde daha da büyük bedel ödeyecektir .nacizane fikrim hisseniz varsa hukuki mücadele edin yoksa burda boş yapmayın yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.bilgi amaçlıdır saygılar.

8. Marslı üstat, iş bankası hisse yapısında değişiklik olmayacak diyor ve de bu işkuru etkilemez demişsin. O zaman bu söylemden sermaye hissesi olan işa nın ve işb nin negatif etkilenmesi gerekmez mi. İşa ve işb nin taban gitmesi gerekirken tersi olması marangozu haklı mı çıkartıyor diye insan düşünmeden edemiyor. O yüzden işkurun yolu açık ama işa ve işb alacaklar bir daha düşünsün derim. Para kolay kazanılmıyor...

Sayfa 844/902 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •