Sayfa 553/901 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Birde akbank ve garantide kurucu hisseler halka acik degildi. Onun icin isbank kurucularla karsilastirmak cok yanlis. Birde is bankasinin temettu verimi işc de iyi durumda. Yok yabancilar imha ettirmek istiyor diyenlerde varsa hiç beklemesin.iskur isb ve isa ya deger veren yatirimcilardir herkes birbirine veriyor aliyor iste boyle devam ediyor.

2. Yine bilgi sahibi olmadan konuşanlar çöreklenmiş.iskur u olanların derdi sizimi gerdi.isinize bakın.borsada işkur kadar değerli bir hisse varsa biz bir şey bilmiyoruz demektir.kardesim adeti 458,000 ediyor.lotu 458,000,000 şu an.bos boş konusup suyu bulandirmayin.bir tane bile satmıyorum.tahtadan kimse benim malımı alamaz.ancak imhada alır o da banka.

3. Okacha vardı bi aralar görünmüyor son zamanlarda. Özletiyor kendini. Sayın borsa simsarı okachaya zamanında çok açıklama yaptık ondan detaylı bilgi alabilirsiniz bu konularda.

4. bir zamanlar 1 lot kurucu ıle 1000 lot ısctr aynı fıyattı. yok temettusu ıyımıs te. borsaya düz mantık bakarsan daha cok bakarsın arkasından okaca gıderken sana el vermıs sanırım. yoksa mutasyona mı ugradı bızımı keklıyor

5. Bu iş mortingene bağladı gibi

6. İşkurun mu var derdin var.😅😅😅iskurun yok mu daha büyük bir dedin var..😆😆😆

7.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    Size bu konu ile ilgili çok net birşey söylerdim de neyse. Değmez. Daha çok hayal kuracaklar var peşinizde. Nebo58 0.81 kuruştan maliyetliyse tabi ki çok rahat konuşur. Yüzbinleri yatıranlar bu hisse gibi işbtr ve işatr de de madem bu kadar değer var siz bunu banka yönetiminin bilmeyeceğini mi sanıyorsunuz? Bu kurucu ve imtiyazlı hisseler için yapilan tüm hesaplar yalandır. Eger banka yometimi bunun boyle oldugunu bilseydi simdiye kadar birileri uzerinden bu hisseleri toplardı bence. Ama siz inanmaya devam edin bu soylemlerim yatirim al sat tut tavsiyesi degildir.
    adam ayştayn. hisse sahipleri olarak biz bunu nasıl düşünemedik ya... satayım mı sana ister misin hem de yarı fiyatına? çok beklersin. ama sen bu tarz yorumlara devam et yakında bi iskur bi de isbtr sahibi olursun bu gidişle hisseyi alamayınca hisseyi düşürmek için b*klayan investing'deki yorumcular gibisin. isbtr investing forumunda bolca var senin gibilerden

eski forum yorumlarına bakıyorum da hisseler için hesaplama yapıp değer biçmişsin, şimdi gelmiş b*kluyorsun, yalan diyorsun. bu ne perhiz ne lahana turşusu?

Sayfa 553/901 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •