Sayfa 772/901 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Genel kurul toplantısından bu sene artık bir icraat bekliyoruz. Öyle her sene olduğu gibi herşey kitabına uygun deyip göndermesinler katılanları. Biraz gürültü iyidir. ''yeter artık bu adaletsizlik, adalet istiyoruz'' şeklinde bir toplu söylem bile işin rengini değiştirebilir.

2.  Alıntı Originally Posted by arda602 Yazıyı Oku
    Adnan Bali’yi çok kızdırmayın
    istediği kadar kızsın. bazı şeylerin hesabı sorulacak.

3. Gözünün içine baka baka her şey söylendi,bilirkişi raporu yüzüne okundu,hukuksuzluk her ayrıntısıyla tüm salona anlatıldı.bu sene onlarda hazirlikliymislar derslerine çalışmışlar savunma varı konustular,mahkemenin alacagı karar karsısın da gereğini yaparız dava sürecini işletiyorsunuz zaten dedi Bali bey. Aleyhlerine cıkacak karar hukuksal olurmuş ama hakkaniyet li olmazmış.Gülmek serbest....
    Son düzenleme : MARSLI10; 30-03-2023 saat: 20:08.

4. Burası çok önemli

"Aleyhlerine çıkacak karar hukuksal olurmuş ama ... "

Hem kendilerini nerde gorduklerini gözler önüne seriyor ki esas sorunda burda...
    Bankanın gerçek sahiplerine karşı bankanin çıkarlarını savunduklarını zannediyorlar
    Hemde aleyhlerine bir karar çıkacağını zaten kabul etmişler.
    Neyse iftarda oldu zaten aziz ve kadim dostum jozef kardeşimin kübadan getirdiği keyif puromu içeyim

5.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Gözünün içine baka baka her şey söylendi,bilirkişi raporu yüzüne okundu,hukuksuzluk her ayrıntısıyla tüm salona anlatıldı.bu sene onlarda hazirlikliymislar derslerine çalışmışlar savunma varı konustular,mahkemenin alacagı karar karsısın da gereğini yaparız dava sürecini işletiyorsunuz zaten dedi Bali bey. Aleyhlerine cıkacak karar hukuksal olurmuş ama hakkaniyet li olmazmış.Gülmek serbest....
    yönetim kurulu üyelerinin ayda 90bin tl alması ve yatırımcısına 3-5 tl temettü vermesi hakkaniyetlimiymiş acaba? umarım birisi sormuştur beyefendiye. herkes bir köşeyi tutmuş...

6. Hepsini okudum ve emeği geçen herkese saygılarımı sunarım. Genel kurula böyle hazırlıklı gidildiğini görmek ve bankanın tutumunu sizlerden duymak keyiflendiriyor insanı. Tekrar elinize sağlık.

7. Genel Kurul Toplantısına katılan tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım, emeklerinize, yüreğinize sağlık.

Sayfa 772/901 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •