Sayfa 801/901 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 6,401 - 6,408 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Rahatsızmısın sen olumlu gelişme olunca olumlu düşünüp beyan ediyorsam olumsuzda aynı şekilde fikir paylaşıyorum sanamı kaldı satıp satmamam felan kişiselleştiriyorsun olayı
    Ben değilde siz rahatsızsınız sanırım.Hisseyi taşımayı gücünüz yetmiyorsa satın çıkın.Babanızın oğlu yok ayrıca birinci tek şahışla konuşmayınız!

2.  Alıntı Originally Posted by agahahlatli Yazıyı Oku
    Ben değilde siz rahatsızsınız sanırım.Hisseyi taşımayı gücünüz yetmiyorsa satın çıkın.Babanızın oğlu yok ayrıca birinci tek şahışla konuşmayınız!
    Zamanınızı ve enerjinizi birbirinizi kırmaya harcamayın Twitter da sehat Özer Av.Zühre gibi bu davaya kendini adamış onlarca kişinin paylaşımlarını yayarak gündemde tutulsun ki duyması gerekenler duymayanlar duymak zorunda kalsın 👋

3.  Alıntı Originally Posted by agahahlatli Yazıyı Oku
    Ya o garip gördüğümüz baskı yapmaya çalışıyorsa kağıdaAklı olan bu fiyattan verir mi sizce.Organize işler bunlar
    Bugün satıyorum hayırlısıyla,
    on gün sonra tekrar gelmek üzere.

4. 1000 den verip 1210 dan geri alırsanız anlamlı olur

5. Alıcı 5 lira fiyat artırmış.Milyonluk tahtanın haline bak 😏

6. Düş gerçeğe dönüyor. Dileyen kap haberine baksın.

7.  Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    Düş gerçeğe dönüyor. Dileyen kap haberine baksın.
    Gördüğüm kadarıyla işkur nezdinde gelişme yok. Daha çok işa işb işc etkiliyor anladığım kadarıyla. Yanlışsam düzeltirseniz sevinirim.

8.  Alıntı Originally Posted by myzt Yazıyı Oku
    Gördüğüm kadarıyla işkur nezdinde gelişme yok. Daha çok işa işb işc etkiliyor anladığım kadarıyla. Yanlışsam düzeltirseniz sevinirim.
    Belkide işkur YOK edilecektir. Hocus pocus ��

Sayfa 801/901 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •