Sayfa 337/900 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon
Arama sonucu : 7198 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. bizler btr için 100 binden 400 bine kadar fiyat çıkardık kendi çapımızda. acaba munzam sandık yöneticilerini hangi fiyat kesecek. küçük yatırımcı 200 bin civarı her rakama mutlu olur bence. bizim bu fiyata memnun olduğumuz yerde munzam dakiler daha çoğunu isterler bence

2. Cnn de iş bankası konuşuluyor arkadaşlar

3. Takip edemedim az da olsa detaylar nedir bahsedebilir misiniz
     Alıntı Originally Posted by akhunabey Yazıyı Oku
    Cnn de iş bankası konuşuluyor arkadaşlar

4.  Alıntı Originally Posted by Carleone Yazıyı Oku
    Takip edemedim az da olsa detaylar nedir bahsedebilir misiniz
    Kardeş boş muhabbet ediyolar. Kimse gelmeden çalismamis konuyu işkembeden salliya salliya konuşuyolar.

Adam diyoki 82 yildir kuruşu kuruşuna tdk ve ttk ya aktarilmiş. Parada alavere dalavare olmamiş diyor. Hukumeti savunanda agzi acik dinliyor. Kimse konuya vakıf degil...

5. Reis ne derse o olacak. bunlar konussa ne konusmasa ne...
     Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Kardeş boş muhabbet ediyolar. Kimse gelmeden çalismamis konuyu işkembeden salliya salliya konuşuyolar.

Adam diyoki 82 yildir kuruşu kuruşuna tdk ve ttk ya aktarilmiş. Parada alavere dalavare olmamiş diyor. Hukumeti savunanda agzi acik dinliyor. Kimse konuya vakıf degil...

6.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Sayın Cumhurbaşkanı Pakistan seyahati dönüşü gazetecilerin sorularını cevaplamış:

SORU – İş Bankası’ndaki CHP hisseleri ile alakalı olarak son dönemde çalışma gündemde. Bu çalışma ne durumda?

Bu konu ile ilgili şu anda çalışmaları birinci derecede Nurettin Canikli bey yürütüyor. Bu hafta MKYK toplantısında bizlere bir sunum da yaptı. Dedik ki bu işi biraz daha olgunlaştıralım ve olgunlaştırmanın ötesinde bir de hukuki işlerle ilgili bir kurul kuralım. Hukukçu arkadaşlarımızla beraber de bu çalışmayı tam manası ile hukuki bir zemine oturtalım dedik. Zannediyorum birkaç hafta içerisinde onun neticesini de kendilerinden alacağız. Fazla geciktirmeye niyetimiz yok. Vakit kaybına tahammülümüz yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Düne kadar ne olqcak bu iş diyorduk.
    Daha ne olsun İşte.
    Daha ne desin. Daha açık ne diyecek ki.
    Hisselerde dalgalanma dönemi baslamıştır.
    Sıkı tutunun.

7.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Hep yazdım..
    A ve B bankanın insifiyetinde..
    Esas sözleşmede neyse o olur..
    ANCAK bu hisselerin çoğu kasada.Sözleşmeye göre atılacak birleşme adımında bankada avcunu yalar..
    Munzam sandığın elinde YAKLAŞIK 319 lot işA 1097 adet kurucu ve 16400 lot işB var..
    Sandıkta para yok...
    Yatırımcıya ne verirlerse kendileri de onu alacak..
    KENDİNİZE ŞU SORUYU SORUN..
    BENDE 1 VAR SANDIKTA 1000 var..
    Bu banka ne yapar????

KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..
    KENDİ SENARYOMDUR..
    YAZDIKLARIM BENİ BAĞLAR..
    ASLA YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Esas sozlesmede neyse o olur diyonda sozlesmede bisey yazmiyoki. Eski tip tertiplerin yeni tip tertiplere cevrilmesinden başka bisey yazmiyor.

Sayfa 337/900 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •