Sayfa 351/900 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon
Arama sonucu : 7198 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Fiyatı 50 bin lira..
    Toplam 29000 lot var..
    Lotu çok fazla..
    O yüzden çok şişmiyor...
    Bakın devlet sadece kurucu hisseyi temsil etmeyecek.%28 oranında A ve B de temsil edecek..
    Nasıl ki esas sözleşmeyle hisseleri çöp yapmışlar bir geri manevrayla tekrar altın hisse yapabilirler..
    SÜRECE VE SONUCUNA BAĞLI hareketleri izleyin..
    Hikaye sonlanmaya yakın..
    Hepimizin sonu hayır olsun inşaallah..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..
    KENDİ SENARYOMDUR..
    YAZDIKLARIM BENİ BAĞLAR..
    ASLA YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hocam guzel yazmissiniz... 29.000 lot var cok gercekten
    Ama takasa baktigimizda
    T.isbank % 41.06
    İs % 30.18 gozukmekte yani demem o ki %71.24 toplanmis mi oluyor... Eger toplanmissa bu yuzdeliklere gore geri kalan %28.76 piyasaya gore az degil mi... Fazlada cook kalmamis yani anlasilan... Sizce

2. bugün gönderdiğim gerçekgündem haberi fox ta da haber oldu. hatta bunu erdoğana sormuşlar. spk ve bddk başkanlarının toplantıya katıldıklarını doğrulamış. isterse muhalefet de davet edebilir onları demiş.

3. Muhtemelen düşük maliyetli ve yüklü şotu olan birisi var isb'de.
    Gedikten birilerinin 100 ya da 200 adet isb aldıgını duymuştım 1000/. 4000 aralığundan. Adam zaten köşe olmuş. Bunları satmanın derdinde olabilir. 100 -200 lot mala 5 milyon krefi de acarkar. Her kimse;Kendi 40 lot alışgiriyor yukardan, kendi satış koyuyor.
    Tek fiyat işlem gören hisselerde emir sil e yasagı olmalı yada sımırı olmalı. Trk fiyatlı hisselerde speklasyon sürekli işleme göre daha kolay oluyor. Tefbir amaclı koyulan sistem tersine iş görüyor.

4. dayi adamin biri para agasi gelir kapiyi kitler demisti. bak btr reye iskur iskur btr hayre alamet degil.

5.  Alıntı Originally Posted by distortion Yazıyı Oku
    Muhtemelen düşük maliyetli ve yüklü şotu olan birisi var isb'de.
    Gedikten birilerinin 100 ya da 200 adet isb aldıgını duymuştım 1000/. 4000 aralığundan. Adam zaten köşe olmuş. Bunları satmanın derdinde olabilir. 100 -200 lot mala 5 milyon krefi de acarkar. Her kimse;Kendi 40 lot alışgiriyor yukardan, kendi satış koyuyor.
    Tek fiyat işlem gören hisselerde emir sil e yasagı olmalı yada sımırı olmalı. Trk fiyatlı hisselerde speklasyon sürekli işleme göre daha kolay oluyor. Tefbir amaclı koyulan sistem tersine iş görüyor.
    İnvestingde bugun sikayet edelim yazdilar. 1-2 kişi etti. Hemen satisi sildi. Arkadaşlar bizde şikayet edelimmi. Topluca olunca ses getirir belki

6. gedigin elinde 200 lot yok .biliyordunda simdimi yaziyorsun 56 tl nicin yazmadin.KARINIZA BAKIN.

7. Bazı mesajlardan inanın hiçbir şey anlamıyorum, tek ben mi anlamıyorum, bende mi sorun var merak ediyorum gerçekten ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Bazı mesajlardan inanın hiçbir şey anlamıyorum, tek ben mi anlamıyorum, bende mi sorun var merak ediyorum gerçekten ?

Aynen bende öyle yazdığımızı tekrar okusak keşke

Sayfa 351/900 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •