Sayfa 291/901 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Leblebi ı satmıs tir hısse satılana kadar pazarlanır simdi pısman olmustur

2. Satmamıs olsaydı halaybaşı olurdu

3. az önce bloombergde cüneyt paksoyla konuşan ali çağatay, 10 gün sonra canlı yayında sişe cam genel muduru ile program yapacakmış.müdürün dediğine göre , hükümete cam sanayi hakkında bilgilendirip yapmak istediklerini sunacakmış. ve müdürün dediğine göre, ELİMİZ ÇOK RAHATLAYACAK DEMİŞ MÜDÜR.

4.  Alıntı Originally Posted by Eğinli24 Yazıyı Oku
    Fabrikatöre teşekkürler. Ben de blokaj koydum onun sayesinde. Eskilere, kaliteli yazılar yazan ve çok uzun süredir sabırla bekleyenlere selam olsun. Hakkımızda hayırlısı olsun.
    Sayın Eğinli ve Alpiko ya hatırladıkları için ben de teşekkür ederim. Hatırlanmak vefa güzel şey
    Foruma uzun zamandır yazmasamda hala takipteyim. Hisselerimde MKK blokajında eksiksiz duruyor çok şükür.
    Foruma yazacak yeni bir bilgim olmadığı için eski iletimi tekrarlıyorum.

siz değerli imtiyazlı ve kurucu (ISATR-ISBTR-ISKUR) ortakları e-devlet>mkk>e-cas>yatırımcı blokaj sayfası üzerinden hisselerinizi bloke etmeye davet ediyorum.

arkadaşlar e-devlet hesabınıza girin
    arama kısmına merkezi kayıt kurumu yazın linki tıklayın
    daha önce giriş yapmamışsanız mail ve telefon ile dogrulama isteyecektir.
    bu işlemlerde tamamlandıktan sonra sol tarafta e- cas altında yatırımcı blokaj kısmında bloke etmek istediğiniz ve adetleri seçerek satışa kapatabilirsiniz hisselerinizi
    işlemin aktif olması bir gün sürüyor.
    tekrar satmak için aynı e-cas altında yatırımcı blokaj kısmında bloke çöz emri ile satışa açabilirsiniz.

bu işlem ile hem olası psikolojik savaşta satmamak ve düşünmek için süre kazanacak.hemde bu dalı silkelemeye çalışanlara yerinizi göstermiş olacaksınız.emin olun tek tek sayılıyoruz.

5.  Alıntı Originally Posted by ÖGSS Yazıyı Oku
    ÜSTADIM SAYGILAR;

fiyat 400 tahmini haftaya geçer siz ne düşünüyorsunuz bu konuda;
    Onu Allah bilir..
    Fiyatla işimiz yok..
    Borsadaki sanal değerlere takılmayın..
    Bu hisse borsada fiyatlanamaz..
    1 milyon olsa yine dönüp bakmam..
    HİSSENİN ÖLÜSÜ 2.300.000 LİRA..
    BUNU YAZIN BİR KENARA..
    Ben hep burada olacağım inşaallah..
    YTD..YTD...YTD...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by akhunabey Yazıyı Oku
    az önce bloombergde cüneyt paksoyla konuşan ali çağatay, 10 gün sonra canlı yayında sişe cam genel muduru ile program yapacakmış.müdürün dediğine göre , hükümete cam sanayi hakkında bilgilendirip yapmak istediklerini sunacakmış. ve müdürün dediğine göre, ELİMİZ ÇOK RAHATLAYACAK DEMİŞ MÜDÜR.
    Siz de bizden önce eskilerdensiniz. Efe kuzeye de selamlar. Pericem, RCL44, Cancan... vs vs. Sayın Fibonacci söylediğiniz rakamın çok daha üstünde beklentilerim var. Saygılar. YTD

7. İştirakler felanda düşünülünce garantinin imhasının 3.9 milyon dolar olduğu yerde ölüsüde olsa 2.3milyon tl olması çok tuhaf değilmi YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Eğinli24 Yazıyı Oku
    Siz de bizden önce eskilerdensiniz. Efe kuzeye de selamlar. Pericem, RCL44, Cancan... vs vs. Sayın Fibonacci söylediğiniz rakamın çok daha üstünde beklentilerim var. Saygılar. YTD
    Sn Bankers Sn İnvestor Sn BefA...

Sayfa 291/901 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •