Sayfa 429/901 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Kimseyi zan altında bırakmadan bir istatistik paylaşacağım sadece.

Birkaç haftadır tahtada sadece 1 alıcı oluyor ve arada bir olumsuz yazan oluyordu. Haber düştü dün 3-4 alıcı göründü 2 gündür tavan yaptı. Bugün forumda 3-4 tane bu iş öyle patlayacak böyle kötü olacak diyen var. Sadece bir istatistik yorum herkesin kendine ait. Hayırlı cumalar arkadaşlar.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

2. Neyse yorum ise yaramış gibi. Bir tane satıcı çıktı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu arada yanlış anlaşılmasın ben satışa alışa karşı değilim satış olacakki hisse yukarı gidecek al sat elbet olacak ama algı yapılmasın bu kadar hisse var herkesin hesabı farklı aldığı yer farklı aldığı sayı farklı risk hesabı farklı hedefi farklı birinde de 10 tane vardır 7 binden beri tutuyordur satmaz birinde 400 binde almış 1 tane vardır satar tamamen kişisel bir hesap ama algı yaratılmasın bunun suç kısmı da var vicdani kısmı da var. Hissenin hakkı tavan. Alacak olan tavanı göze alacak.
    Ben rahatım alıp satmıyorum yarın öbür gün inceleme olsa herkes görür ben uzuncuyum burada yazılanlarında bir sorumluluğu olduğunu herkes bilip yazmalı.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

4.  Alıntı Originally Posted by Maqlor Yazıyı Oku
    Tamamen boş yapıyorsun şuanda sen git kralın gelsin
    Arkadaşım kafana göre takıl sorun değil ben şahıslarla değil parayla uğraşırım

5. Bu kadar mı güzel özetlenir. Be...

Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Arkadaşım kafana göre takıl sorun değil ben şahıslarla değil parayla uğraşırım
    Ağzına sağlık be Reis. Tek kelime ile bu kadar güzel anlatılabilir, cevap müthiş.

6. Baktım foruma fitne fucur saçılmış. Eskilerden olarak iki satır yazayım dedim. Nickimi eski yazılarımı bilen bilir bu sayfaya müebbetler koğuşu adını veren benim. Belki merak eden vardır sekiz senedir tek lot satmadım. Eski yazdıklarımın üstüne de diyeceğim yoktur. Merak eden açar bakar.

7. Ben geçen hafta 2 adet ISBTR sattım, acısı hala içimde

8.  Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    Baktım foruma fitne fucur saçılmış. Eskilerden olarak iki satır yazayım dedim. Nickimi eski yazılarımı bilen bilir bu sayfaya müebbetler koğuşu adını veren benim. Belki merak eden vardır sekiz senedir tek lot satmadım. Eski yazdıklarımın üstüne de diyeceğim yoktur. Merak eden açar bakar.
    Dinleyin... Mekânın sahibi konuşuyor... komplo teorilerine gerek yok mekânın sahibinin yazdıklarını okuyun... hesap dönemi bitti artık hasat zamanı.. NOKTA
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

Sayfa 429/901 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •