Sayfa 150/930 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Saygılar sayın ctuğrul.Ha bir de habere baktım iş bankasının alım yapacağı 6 hisse arasında iş yat da var .Bir karışıklık mı var o konuda anlamadım .
    Linki gonderirsen..

Alıntı Originally Posted by HISIM Yazıyı Oku
    Linki gonderirsen..
    Link değilde hissenetin anasayfasında haber var zaten.Link işi laf aramızda benim teknoloji özürüm var ))))))))))))

3.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Link değilde hissenetin anasayfasında haber var zaten.Link işi laf aramızda benim teknoloji özürüm var ))))))))))))
    Eger dedigin cumle bu ise;

Banka'nın yaptığı duyuruya göre söz konusu altı hisse, T. Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş., Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş., Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş., İş Finansal Kiralama A.Ş., İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İş Yatırım Menkul Değerler.

Is Yatirim Menkul Degerler ile http://isyatort.com.tr/ farkli sirketler.

ISYAT bir YO dur, ondan nakit temettuden vergi odemiyoruz.

Emeklilik planlarım var.
    Memleket koşullarında, çok zor bir karar bu, bordrolu köleler için.
    İŞYAT'ın önemli bir yeri olduğunu söylemek istedim sadece bu karar arefesinde.
    Başlığa emeği geçenlerin yeni yılını kutlarım.
    Takipteyim.

Alıntı Originally Posted by HISIM Yazıyı Oku
    Eger dedigin cumle bu ise;

Banka'nın yaptığı duyuruya göre söz konusu altı hisse, T. Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş., Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş., Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş., İş Finansal Kiralama A.Ş., İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İş Yatırım Menkul Değerler.

Is Yatirim Menkul Degerler ile http://isyatort.com.tr/ farkli sirketler.

ISYAT bir YO dur, ondan nakit temettuden vergi odemiyoruz.
    Ben iş men bizimki sanmışım demek ki işyatırımı okuyunca devamını beyin okumamış haklısınız sayın hısım.

6. 2018 sizin için kafa karşıklıgı yılı olacak heralde, nasıl başlarsan öyle gidermişya o bakımdan

İsyat iyi başladı sayılır değil mi.0.97 gördüm gibi

8. Borsadaki neredeyse tüm yolar ya paybaşına yakın değerde hareket ediyorlar,ya da paybaşı değerinde bu iş yat da tasviye olsa ya da başka bir şirkete dönüşse ya da el değiştirse hızla 1.500 e çıkar ..Bu zaten elindekileri nakite çevirse 1.500 eder. Yo larda iskonto bence %10 tolere edilir de %40 da ne böyle...Ha bir kriz varsa borsa neden yükeseliyor..borsa bu seviyede iken %40a yakın iskonto çok abartılı.Bu iş yat çıkan bir borsada hala dövizde altında repoda ve sadece %1.6 --%2 civarında hisse taşıyor...Bu nasıl bir uzmanlıksa borsa 70 binden buraya geldi bu %2 hisse ile çıkışa katılmış...Kardeşim uzmanlığın varsa 70 binden 110 bine bari %20-25 hisse ile katıl buralarda azalt biz de diyelim ki gerçekten piyasayı okuyorsun...tek caziben iskontolusun ve bunu körlerde görüyor ...

Sayfa 150/930 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •