Sayfa 152/930 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    E allah bin bereket versin bu zamanda garanti para ,0.97 maliyetle ile düşünülürse nerdeyse 17 18 kuruş kar payı gayet iyi bence
    sende az kurnaz değilsin hakem ) millet çıkış yapmasın iyice yükselsin kendin çıkış yapasın diye tevcit pilavı gibi temettüyü itele milletin kafaya ))

Kalvin iki kör köfte yiyormuş.Biri diğerine ulan kör köfteleri çifter çifte yeme demiş.Diğeri nerden çıkardın benim çift çift yediğimi .Diğeri ben öyle yapıyorum da ondan demiş.Senin hiç bir şeyin bana uymaz benim yazılarıma alıntılama diye rica ettim ama sende sanmam ki o temel nezaket olsun.İteleme şu bu ayıpta sana anlatılamaz o kavramlar.Borsada millet çocuk mu benim lafımla alsın satsın merak etme bu yazıları okuyanlar da en az senin kadar aklı olan ne zaman alacağını ne zaman satacağını bilen insanlardır.Kağıt hakkında fikrin argumanın varsa daha önce yazdığım gibi termettüsünü bedellisini şirketin politikasını falan öğrendiysen gel derdini yaz.Yoksa bu kağıt senin gibi kumarbaz ruhlu adamların kağıdı değil sat 1.02 den bildiğin kağıda geç.İşmen payını 80 milyonun üstüne çıkarmış.Benim yazılarımı okuyorlar herhalde.

Ha sen de haftaya 1.02 olsun satmazsın o da ayrı konu .

4. tamam yazını alıntı olarak kullanmıcam .sen hiç sokağa çıkmadın yada hiç bir erkek ortamına girmedin galiba ki benim lügatımdaki sözler bana göre hiç ters değil ,bu sözleri hatunlar bibirine bile söylüyorlar hatta ne ler söylüyorlar neler .sen nerde yaşıyorsun ses geçirmeyen kafeste felanmı ikide bir benim sözlerimi eleştiriyorsun .senin bu tavrına göre seni tanımlayacak söylenen bir laf var ama hadi onuda benden öğrenme.

Hey allahım seni tanımlayacak sözler de var da bu forumun düzeyini o kadar düşürmenin manası da yok okuyanlara da ayıp.Benden alıntı falan yapma kişisel yazı yazma kağıt hakkında fikrin varsa yaz.Burası kahve değil benim kişilik yapım falan seni ilgilendirmez.Senle ne muhabbetimiz var ne arkadaşlığımız kendi işine bak.

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Hey allahım seni tanımlayacak sözler de var da bu forumun düzeyini o kadar düşürmenin manası da yok okuyanlara da ayıp.Benden alıntı falan yapma kişisel yazı yazma kağıt hakkında fikrin varsa yaz.Burası kahve değil benim kişilik yapım falan seni ilgilendirmez.Senle ne muhabbetimiz var ne arkadaşlığımız kendi işine bak.
    buraya yazıp çizen herkez bütün kuralları kabul etmiş demektir yazını alıntıda yaparım ,yazdığına cevapta yazarım bu öyle rica minnetle olmuyor maalesef.))

Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    tamam yazını alıntı olarak kullanmıcam .sen hiç sokağa çıkmadın yada hiç bir erkek ortamına girmedin galiba ki benim lügatımdaki sözler bana göre hiç ters değil ,bu sözleri hatunlar bibirine bile söylüyorlar hatta ne ler söylüyorlar neler .sen nerde yaşıyorsun ses geçirmeyen kafeste felanmı ikide bir benim sözlerimi eleştiriyorsun .senin bu tavrına göre seni tanımlayacak söylenen bir laf var ama hadi onuda benden öğrenme.
    Burada kağıtla ilgili bir fikir bir bilgi göremiyorum.Resmen benim kişiliğimle ilgili saçmasapan bir değerlendirme var.Bu tarz yazılar yazamazsın.Forum kurallarında istediğine istediğin kişisel değerlendirme hakkın vardır denmiyor.Kağıtla ilgili yazıma gene kağıtla ilgili bir fikrin varsa cevap yazabilirsin.Öyle her aklına geleni temel nezaket kurallarına uymadan yazamazsın.Ayıptır diyeceğim ama ayıp kavramlarımız çok farklı ben anladım onu.Alıntı olarak kullanmıcam dedikten 1 mesaj sonra istediğimi yazarım demen de ne kadar tutarlı bir insan olduğunu gösteriyor.

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    E allah bin bereket versin bu zamanda garanti para ,0.97 maliyetle ile düşünülürse nerdeyse 17 18 kuruş kar payı gayet iyi bence
    hadi tamam uzatmıcam, yaz sen yazını temettü yaz 17 krş 15 krş yaz çok bilgilendiriyorsun inan milleti ))

Sayfa 152/930 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •