Sayfa 200/930 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by SGEZER Yazıyı Oku
    Pardon ISYAT topiğindeyim ama ISYAT tan başka herşey yazılıp çiziliyor son zamanlar.
    Halka arz edilen hisseler ilk bir hafta tavan gidiyor ama sonra taban yiyor, ama İşyat hep kazandırmış,

Asels, Toaso, Tuprs, Hekts, Tkfen, Froto, Eregl bile bazen %20-30 geri çekilir ama İşyat'ta yön hep yukarıdır.

Real Madrid, Barcelona, ManU bile zaman zaman yenilir, puan kaybeder ama İşyat yatırımcısı rahattır, hiç para kaybetmez, hep kazanır.

Muhammed Ali, Mike Tyson bile bazen dayak yer İşyat yemez,

Diğer hisseler 1 yılda %400 kazandırsa bile İşyat enflasyonun biraz üstü kazandırır ama asla yatırımcısına zarar ettirmez,

Ev, arsa, konut, yat, araba alsanız zarar etme ihtimaliniz var ama İşyat alırsanız yok,

İşyat alanlar grip olmaz, kanser olmaz, çocuk istiyorsa dördüz olur, dişleri çürümez, gözlüklüyse gözlükleri atar, kulağı az işitiyorsa bir baykuş kadar net duyar,

İşyat alan soğukta üşümez, sıcakta terlemez, nemli havada nefes alma zorluğu yaşamaz, sayısalda en az 5 tutturur,

İşyat alanlar yaşıtlarına göre 8-10 yaş daha genç görünür, daha kuvvetli olurlar, kolay yorulmazlar.

Çorbada tarhana, ette kebap, tatlıda künefe, baklava neyse hissede İşyat da odur.

Kısacası arkadaşlar bunu demek ve kıyas yapabilmek adına böyle şeyler yazıyorlar SGEZER üstadım, hala İşyat almayan kaldı mı acaba?

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    hatay
    Gönderi
    500
     Alıntı Originally Posted by SGEZER Yazıyı Oku
    Pardon ISYAT topiğindeyim ama ISYAT tan başka herşey yazılıp çiziliyor son zamanlar.
    İsyatta iş yok heyecan yok. Hareket yok. Tam emekli işi. İhtiyarların oturup gençleri çekiştirmesi gibi...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    Yıllık bilanço yarın ya da öbür gün gelir. Isfin ve İş factoring göndermiş
    adeta elimizde tespihle bekliyoruz,
    sakin, kontrollü ve stressiz...
    syg.
    Son düzenleme : Trade Shark; 24-01-2018 saat: 21:52.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    arkadaşa katılıyorum isyatın nesi varki konuşulacak temettü,alınan vergi bunlarıda millet ezberledi zaten yani konu aynı asıl konu işyattaki büyük yatırımcılar ve hatta işyatın buzamanlarda kâğıda üşüşen temettücüleri nereye gittiğidir kâğıt nezamandır hareketsiz stabil bir şekilde yükselişere ayak uyduramıyor neden ? t.liman gibi temettü zengini yapan bir şirketin piyasaya açılısından olabilirmi acaba ? işte nezamandır işyattan başka konunun burda konuslumasının asıl sebebi budur. konuyu güzel özetledim ve bağladım ))
    "arkadaşa katiliyormuş"

katilmasan şaşardım zaten.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by alirza Yazıyı Oku
    İsyatta iş yok heyecan yok. Hareket yok. Tam emekli işi. İhtiyarların oturup gençleri çekiştirmesi gibi...

Heyecan arıyorsan galipin kağıtlarına girecen.
    Bir tanede kalp pili al yanına ama.
    Muhabbetimiz sarmadiysa ihtiyarlarin takıldığı kahvede ne işin var o zaman.
    Yukarıda bi taneside gelmiş bu kahvede poker oynaniyormu diye soruyor.
    Bizde diyoruz ki bu kahvede zeka oyunlarının haricinde oyun yasaktır.
    Hadi başka kahveyeee.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    hatay
    Gönderi
    500
    Sıkıldım ben. Sattım bunu bugün Ne alsam acaba? Ay heyecan bastı.

7. hayatımda ne bosch lakırtı yaptım nede başı bosch dolaştım.

8. işyatırım işyatı buyıl temettü verecekler arasına almamış neden acaba ? temettü yalanmı olduki busene ,nedersiniz temettücüler ayrıca geçendede işfinde temettü endeksinden çıkarılmıştı isyat temettü endeksindemi bilmiyorum ama.

http://www.borsagundem.com/foto-gale...galeri/1271542

Sayfa 200/930 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •