Sayfa 207/930 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Neden bu kadar geç kaldınız.
    Temettu veriminiz düşük olur.

Ironi yapmiyorsaniz tabii.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayın boschyatirim, yatırımcı için belki geç olmuş olabilir ama trader için bence garanti gözü ile bakılabilir, temettüyü cebe koy ertesi gün sat, vergidende kurtul, niye olmasın...

saygılarımla...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sn tugrul ve Sn osman yorumlar-açıklamalar doğru ve çok yerinde. Ağzınıza sağlık.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilmek değil, yapmaktır hayatı değiştiren!

3.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Ocagin başında iş yatı 0.96 dan sattım çemtaş a 4.1 den girdim bugün 5.65 ten sattım %40 net kar ettim geldim burda hala aynı muhabet..O zaman açın geçmiş yazılarıma bakın bir kaç kere şunu yazdım endeks 70 binden buralara geldi işyat hala %1-2 arasında hisse taşıyor..Hala faizle dövizle uğraşıyor..Borsanın yükselişini görseydi herhalde %1-2 hisse değil en az portföyünün %20 sini hisselere de ayırırdı..Bunu göremedi ne yazık ki..Geriye şunu söyleyebilirsiniz paybaşı değeri 1.50 ve %34 iskontolu ve ucuz ötesi var mı?İyi bir borsacı iş yatırımı ancak bir liman olarak kullanır,o zaman da öyle yazmıştım,yani iyi bir hisseyi uygun bir fiyatta bulduğunda iş yattan çıkar o hisseyi alır o hissede kar edince uygun bir hisse bulamadığında tekrar işe yata girer..Ben hala uygun hisseler var diye görüyorum..Yani diyelim ki iş yat şubatın sonuna kadar 1.1 e çıktı ama hala kar beklentisi olan bir hisse %20 getiri tahmininde bulunuyorsam o hisseyi tercih ederim..
    ocak başında, açılışını 4.09'dan yapan kağıdı 4.10 maliyetle alabilmek
    ve zirvesi 5.66 olan bir kağıdı 65 kademesinden satabilmek büyük marifet!
    tebrik ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    benim 250 bini alıcak olana hayırlı olsun şimdiden 1,01-102 den .unutmayın tiyo verdim ben grafikçiyim şuan üst bant 1,02 alt bantda 87 .ve ben bu kâğıdın hala grafikçi kâğıdı olduğuna inanıyorum çıkmamasıda beni doğruluyor grafik belli , gidişat belli , yol belli ve yön belli .
    ( varan 1 ) eski yazdıklarım

5.  Alıntı Originally Posted by HISIM Yazıyı Oku
    Gecen yil Bilanco 27 Ocak 2017 gunu gelmis.

17 gun var.

Eger sen bu isi biliyorsan, ben de 4. Murat'im.
    varan 2 ( bana bu işi bilmiyorsun demişlerdi ) nerdesin hısım uzun zamandan beri yoksun bak bilanço geldi kıpırdamıyor kâğıt ))

6. temettü vermesin kağıt 150 olsun
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

7. o ne öyle 50 kuruş iskonto ayıp ayıp
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

8. tabloyu inceleyin 5 yılda yüzde 88 değer kazancı vermiş işyat için ama birde erdemire bakın yüzde 500 ü gecik ama temettü verimliliği düşük işyata göre.hangisi daha karlı sermayeniz artarken azda olsa temettü almakmı yoksa sermayeniz olduğu yerde sayarken yılda belli oranlarda temettü almakmı onuda temettüyü tekrar işyat alarak sermayeyi düzlüğe çıkarmak kaydıyla ?

http://www.borsagundem.com/foto-gale...leri/1272605/9

Sayfa 207/930 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •