Sayfa 243/930 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Ha temettü alana bir de vergi olayı var.O da eski sayfalarda ayrıntılı yazıldı arkadaşlar))))))

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Ooo, yeni müşteri gelmiş İşyat'a, hoş geldiniz Yusuf bey.
    Ya şurda 20 tane müdavim ve işbankası kendi aramızda oynuyor eğleniyoruz.Kağıdın dinamiği değişik ,yeni alacaklara forumun eski yazılarını şiddetle tavsiye ederim.Ben çok yararlanmıştım))))))))

Özellikle sayın ctuğrulun eski yazılarını açın açın okuyun valla.Bu kağıtdan ancak öyle ekmek yenir)))))

4. temettü dağıtıldıktan sonra hemen zıplamayın kâğıda aşağı bassınlar sonra alttan toplayalım )

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ya şurda 20 tane müdavim ve işbankası kendi aramızda oynuyor eğleniyoruz.Kağıdın dinamiği değişik ,yeni alacaklara forumun eski yazılarını şiddetle tavsiye ederim.Ben çok yararlanmıştım))))))))
    Yıllarca ihlas lardan çektim. Anlattığınız kadarıyla ihlaslardan farkı yok. o yüzden ben verecem 1,04 den geri çıkacam inşallah verebilirsem :D

Alıntı Originally Posted by yusufdasli Yazıyı Oku
    Yıllarca ihlas lardan çektim. Anlattığınız kadarıyla ihlaslardan farkı yok. o yüzden ben verecem 1,04 den geri çıkacam inşallah verebilirsem :D
    Yok valla alakası yok.10 tane ihlas eder benim gözümde.Ama bugün kağıda girmek için çok yanlış bir gün.Eski yazıları okusanız ,kağıt geçen yıl bu zamanlarda ne yapmış görürdünüz.Yani bu aylarda pek uçmaz kaçmaz, hatta az bişi artık aşağı bile gelir bence.1.02 1.05 arası, eh en iyi temenniyle 1.07 olur sonra temettü sonrası uzunca bir süre yen gel yat durumu var kağıtda aylarca pek harket etmiyor.Ben dinamiği öyle gördüm.Yanlışsam eskiler beni düzeltsin.

7.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yok valla alakası yok.10 tane ihlas eder benim gözümde.Ama bugün kağıda girmek için çok yanlış bir gün.Eski yazıları okusanız ,kağıt geçen yıl bu zamanlarda ne yapmış görürdünüz.Yani bu aylarda pek uçmaz kaçmaz, hatta az bişi artık aşağı bile gelir bence.1.02 1.05 arası, eh en iyi temenniyle 1.07 olur sonra temettü sonrası uzunca bir süre yen gel yat durumu var kağıtda aylarca pek harket etmiyor.Ben dinamiği öyle gördüm.Yanlışsam eskiler beni düzeltsin.
    Kastettiğim şey ky mağduriyetiydi. İhlas ile spekler benziyor. Yoksa iki kağıt temelinde güzel kağıtlar. Ama dediğiniz gibi 10 tane ihlas eder bu kağıt. İhlas çoktan dibi göstermişti. Veriyor yukarıdan milletin eline sonra birden taban satmayan bin pişman oluyor.

Alıntı Originally Posted by yusufdasli Yazıyı Oku
    Kastettiğim şey ky mağduriyetiydi. İhlas ile spekler benziyor. Yoksa iki kağıt temelinde güzel kağıtlar. Ama dediğiniz gibi 10 tane ihlas eder bu kağıt. İhlas çoktan dibi göstermişti. Veriyor yukarıdan milletin eline sonra birden taban satmayan bin pişman oluyor.
    Yok bu kağıdın iyi yanı öyle tabanlar tavanlar falan kolay değil.Bakın grafiğine bugün tarihi günlerden biri.Volatilite ve isyat yanyana asla bir araya gelmeyen iki kavram o açıdan müsterih olun öyle taban falan olmaz, bu kağıtda her zaman aşağılarda alıcı vardır)))))))

Sayfa 243/930 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •