Sayfa 25/930 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 193 - 200 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by ankarali_omer Yazıyı Oku
    Temettü ne zaman yatar

Mülk Allah(c.c)'ındır. Biz sadece kiracıyız...
    Salı günü hesaplara geçer.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Selam,

Tekrar yatırım için beklemek mi lazım yok hazır düşmüşken lotları arttırmak mantıklı mı? Bildiğiniz gibi hisse kolay kolay kımıldamıyor yerinden
    Y.T.D

3. Malıyet 066

4. İşyat için o kadar fatk etmiyor ahım şahım düşmüyor 87/88 aralığında
     Alıntı Originally Posted by Gknar Yazıyı Oku
    Selam,

Tekrar yatırım için beklemek mi lazım yok hazır düşmüşken lotları arttırmak mantıklı mı? Bildiğiniz gibi hisse kolay kolay kımıldamıyor yerinden

5. İşyat Genel olarak Ağustos sonlarında UYGUN ALIM FIRSATLARI VERİYOR

6. Teşekkürler,
    Takvimimi şimdiden ayarladım
    Y.T.D

7. Merhabalar,
    Grafik programlarına erişimi olan arkadaşlardan bir ricam var. Temettü-Bölünme vs olmadan tarihsel olarak fiyat grafiği çıkartılabiliyordu eskiden Matriks'te. Böyle bir grafik paylaşma olanağı olan var mıdır acaba?

Ben de 1 yıldır hisseyi topluyorum, BES yerine aldığım bir hisse. Kafamda belli bir lot miktarı var, ondan sonra duracağım. Ama hangi rakamlarda alım yapmak doğru olur, bu tarz grafiklerde daha faydalı olur diye düşünüyorum.
    Son düzenleme : el_tanguero; 24-03-2017 saat: 17:52. Sebep: Eksik Mesaj

8.  Alıntı Originally Posted by el_tanguero Yazıyı Oku
    Ben de 1 yıldır hisseyi topluyorum, BES yerine aldığım bir hisse. Kafamda belli bir lot miktarı var, ondan sonra duracağım. Ama hangi rakamlarda alım yapmak doğru olur, bu tarz grafiklerde daha faydalı olur diye düşünüyorum.
    Bu benim 2.senem ve ortalama maaliyetim 0.67 TL.

Son 3 senedir de gun ve gun takip ediyorum.

Ogrendigim;

1. Girerken imkanlar dahilinde en yuksek lot sayisi ile girmek, ( cunku artirdiginizda maaliyet yukseliyor )

2. Yilda en az iki kez inanilmaz imkan veriyor, ilki nakit kar payindan hemen sonra, ikincisi, Agustos sonu Eylul basi gibi.

Sayfa 25/930 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •