Sayfa 279/930 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Ben yanlışlıkla seni bloke etmişim.
    Yeni farkettim, kaldırdım blokeyi.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tamamdır tekrar yolladım.

2. Özelden yazdığım mesajı actinmi.

3.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Özelden yazdığım mesajı actinmi.

evet sana cevap bile yazdım

4.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    bu arada yabancı oranı hergeçen gün düşüyor ,5,5 lere düşmüş.yabancı oranının en yüksek olduğu seneler 2008 den 2010 a kadar 2011 den sonra düşüş başlamış ve hep düşmüş yabancı oranı ???
    hakem nedir bu mevzu ?

5. çok düşündükten sonra aranıza geldim.temmuza kadar buradayım en geç.sonra başka bir senedin temettüsünü almak için ona geçip onu biriktireceğim yada o senet istediğim fiyata gelince geçeceğim ama en geç temmuz.bu süre zarfında en az temettü kadar yükselmesi şart.eğer becebilirse güzel yatırım olur benim için 4 ayda %18 iyi rakam

Alıntı Originally Posted by ulas Yazıyı Oku
    çok düşündükten sonra aranıza geldim.temmuza kadar buradayım en geç.sonra başka bir senedin temettüsünü almak için ona geçip onu biriktireceğim yada o senet istediğim fiyata gelince geçeceğim ama en geç temmuz.bu süre zarfında en az temettü kadar yükselmesi şart.eğer becebilirse güzel yatırım olur benim için 4 ayda %18 iyi rakam
    Ne desem bilemedim.Cidden çok iyi bir fikir))))))))) Saygılar sevgiler

Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    hakem nedir bu mevzu ?
    Ya sen ne yapacaksın yabancıyı şu yu buyu senin maliyet belli.Son temettüden sonra enflasyondan arındırılmış maliyet de belli.E ortalama yıllık alacağın temettü de belli.Yüzde kaç faiz oluyor önümüzdeki yıllarda sen hesap kitap işlerinden anlarsın çarp topla böl anlarsın yıllık gelirini.Yabancı çıkışı tüm kağıtlarda var, sanırım global krizin kokusu önce gavurlara sızdırılıyor.Aç bak tüm takaslarda gavurlar uzun süredir çıkışta.Bu yıl dünya ve tüm borsalar karışacak.Genede en güvenli limanlardan biri işyat.

İlla borsada duracağım diyorsan en iyi kağıt bu kalvin.Ha çarşı karışacak galiba ben biraz arazi olayım da denebilir.Ben cidden hangisini yapacağımı bilemiyorum.Maliyet baya düşecek bu temettü ile.Ama kağıdın bir grafiği var temettü sonrası aylarca kımıldamıyor.Acaba çarşı karışmadan bir müddet faize mi geçsem diye de düşünmüyor değilim.Hayırlısı artık bir ay içinde kararımı vereceğim.Geçen günlerdeki ve şubattaki amerikan borsalarındaki anlamsız düşüşler kıllandırmıyor değil.

Sayfa 279/930 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •