Sayfa 3/930 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by ozim Yazıyı Oku
    Selamlar ozim ,Bende garanti lingini kullanıyordum ancak rakkamlardan şüpheye düştüm.bir aralar BIST sitesinden bakıyordum ona da ulaşamadım.Kıyaslayabileceğim bir yerler arıyorum.

2. Merhaba Sayın SGezer. Maalesef yok. Geçen sene temettü miktarı açıklandıkran sonra 10 kuruş civarında artmıştı temettü tarihine kadar. Geçen senede 12.5 kuruş vermişti biliyorsunuz. Aynı hareketi tekrarlarsa 1.10 civarını görmesi beklenebilir.

Sent from my SM-G920F using hisse.net mobile app

3. o nasıl hareketti ?1,01 den 1,04 e

4. 1.05 e satış girdim hayırlısı bakalım
    gecen yıl 1.07 satış girmiştim gitmedi.

5. Genel pozitif durum tersine dönmezse daha gidecek yolu var. Düşünsenize 1 TL den alan 1 ayda %12,5 kazanacak 1.10 dan alan %11,3. 1.25 e bile çıksa %10 kazanacaksınız? 1 ayda hemde. Kim hayır der ki buna. Bankaya paranı koysan bir senede alacağını bir ayda alacaksın. Müthiş. Şimdi herkes böyle düşünüp saldıracak. Tabii bu senedin farkında olanlar.

6. Aman yanlış anlaşılmasın 1.25'e giderde demiyorum alın %şu kadar kazanacaksınızda. Herkes kendi hesabını kendisi yapar.

7.  Alıntı Originally Posted by ctugrul Yazıyı Oku
    Genel pozitif durum tersine dönmezse daha gidecek yolu var. Düşünsenize 1 TL den alan 1 ayda %12,5 kazanacak 1.10 dan alan %11,3. 1.25 e bile çıksa %10 kazanacaksınız? 1 ayda hemde. Kim hayır der ki buna. Bankaya paranı koysan bir senede alacağını bir ayda alacaksın. Müthiş. Şimdi herkes böyle düşünüp saldıracak. Tabii bu senedin farkında olanlar.

hocam bakın yanlış yönlendirmeyiniz insanları..kasıtlı yaptığınızı düşünmüyorum ama önemli bir detayı kaçırıyorsunuz.

evet temettüsü çok güzel fakat temettü verdiği gün de hisse fiyatı o kadar gerileyerek işleme açılır.ha o gün fiyat kaybını telafi ederse süper,dediğiniz gibi kazançlar olabilir ama fiyat düzeltilmiş hali ile kalırsa öyle kısa sürede söylediğiniz kazanç olmaz..

yoksa herkes yapardı bu işi değil mi?

Sayfa 3/930 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •