Sayfa 335/930 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Taktir de alır üstelik.☺️ yukarı da Tavan yazacak Ken taban yazmış telefon

2.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    investingte işyatın son oluşan garfigini paylaştım isteyen bakablir.

https://tr.investing.com/equities/is...rt.-commentary
    Kalvin bu grafik hatalı. 1-2 ay sonra sen de farkedeceksin zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Kalvin bu grafik hatalı. 1-2 ay sonra sen de farkedeceksin zaten.

ben buna göre çalışıyorum ve çok memnunum hatalı olsa bile bana para kazandırıyor.jek sparuwun pusulası gibi yani )))

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Nasıl olduysa bir süre önce portföyü büyütüp ))))))))))))) bu yazdığınız cümle zaten adamların işi bildiklerini ispatlamıyor mu.
    Hayir, onca gecmis sene icinde almis olduklari kararlari %100 detayli incelemedim. Belki o zamanlar hisse senedi yatirimlarina agirlik veriyorlardi. Faizler yuksekti vs.

2017 yili icindeki portfoy degisimi benim icin yeterli degildi. Sirketi begenenlere, sirket sayesinde rahat ve huzurlu gunler gecirdigini ifade edenlere saygim sonsuz.

Bu arada Isyat hakikaten degisik bir hisse senedi. Esinden cocugundan daha fazla sevip isyat ile yatip kalkan yatirimcilar var. :-) Ben de bazen boyle bazen farkli farkli kagitlara hasta oluyorum ama burada fanatizim fazla :-))

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    ben buna göre çalışıyorum ve çok memnunum hatalı olsa bile bana para kazandırıyor.jek sparuwun pusulası gibi yani )))
    Senin yaptığın rulette 0 a oynamak gibi kazanabilirsin ama her zaman değil. İsyat tarihinde kaç defa gün içi önce tavan sonra taban oldu acaba?

Sana çok sevdiğim bir yatırımcı sözü söyleyeceğim.

İki türlü yatırımcı vardır. Birincisi ne olacağını bilmeyen, ikincisi ne olacağını bilemeyeceğini bilmeyen. Ben birinci bilmeyen gurubundayım

Alıntı Originally Posted by ozanz Yazıyı Oku
    Hayir, onca gecmis sene icinde almis olduklari kararlari %100 detayli incelemedim. Belki o zamanlar hisse senedi yatirimlarina agirlik veriyorlardi. Faizler yuksekti vs.

2017 yili icindeki portfoy degisimi benim icin yeterli degildi. Sirketi begenenlere, sirket sayesinde rahat ve huzurlu gunler gecirdigini ifade edenlere saygim sonsuz.

Bu arada Isyat hakikaten degisik bir hisse senedi. Esinden cocugundan daha fazla sevip isyat ile yatip kalkan yatirimcilar var. :-) Ben de bazen boyle bazen farkli farkli kagitlara hasta oluyorum ama burada fanatizim fazla :-))

Siz de satmışsınız ama gene dayanamayıp gelip topiğinde yorum yapıyorsunuz.Demek ki bir cazibesi var kağıdın.Neden almadığınızı,sattığınızı , anlatmak ihtiyacı hissediyorsunuz değil mi ))))))))Neden çünkü satmak ve almamak rasyonel aklın işi değil diye düşünüyor herkes.Borsada çok az kağıda nasip olur bu düşünce tarzı.

7.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Siz de satmışsınız ama gene dayanamayıp gelip topiğinde yorum yapıyorsunuz.Demek ki bir cazibesi var kağıdın.Neden almadığınızı,sattığınızı , anlatmak ihtiyacı hissediyorsunuz değil mi ))))))))Neden çünkü satmak ve almamak rasyonel aklın işi değil diye düşünüyor herkes.Borsada çok az kağıda nasip olur bu düşünce tarzı.
    Sayın hakem isyat psikolojisi adlı kitabınızı bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by ozanz Yazıyı Oku

Sayın ozanz eşinden çocuğundan fazla işyata zaman ayırma meselesine gelince işyata özgü değil de genelde borsa ile çok mu ilgileniyorum çok mu zaman veriyorum diye düşünmüyor değilim, neticede bu bir oyun yatırım gibi değil,evi arsayı dükkanı alırsın günlük satayım gene alayım filan diye düşünmezsin.Borsa başka bir şey, bana benziyen bir kaç borsacı arkadaşım var ,onlar da benim gibi borsaya çok zaman ayırıyorlar..Bu psikoloji çok şey barındırıyor içinde.İşyat genelde kumar ve borsa mantığından uzak da olsa girip çıktığım başka senetler de oluyor.Bu işi seviyorum demek ki, bir nevi bağımlılık bence.O konuda haklısınız.

Sayfa 335/930 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •