Sayfa 339/930 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Ayrıca grafikte 8 yıl çıkmamış bir hisse için kesin çıkacak demek çok iddialı bir yorum olur.ben çıkacak demiyorum ama olasılık olarak bu potansiyel var.teknik analiz bunu diyor.ama çıkar ama 3-_5_10 ay daha sürünür amada formasyonu bozar.fakat son zamanlarda ki özellikle 0.98 hareketi ilginç ???????!!!!

2.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Ayrıca grafikte 8 yıl çıkmamış bir hisse için kesin çıkacak demek çok iddialı bir yorum olur.ben çıkacak demiyorum ama olasılık olarak bu potansiyel var.teknik analiz bunu diyor.ama çıkar ama 3-_5_10 ay daha sürünür amada formasyonu bozar.fakat son zamanlarda ki özellikle 0.98 hareketi ilginç ???????!!!!
    vayy bir grafikçi daha gelmiş ,koltuğumda gözün varmış gibi gördüm seni )

3.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    para nasip işi.herkes nasibini görür.herkes aynı şekilde görse kimse kâr da zararda etmezdi. Ayrıca bu temettü oranı ile düşmesi anlamsız.ama aynı temettü oranı ile %100 çıkması borsamizda diğer hisse senetleri ile kıyaslandığında gayet normal Bir durum.
    Dar perspektiften bakmayın. tek kriter temettü oranı değildir. Temettünün artarak devamlı olması istenir. bakın ford, tüpraş, aygaz bunlar her yıl temettüsünü artırarak vermiş. (bu yıl düşecek ama olsun) . iş yat öyle değil sürekli artış diye bir şey yok. Bu yüzden temettü verimi daha yüksekten fiyatlanıyor.

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Sayın boran işyat formasyon falan bozmaz. 0.98 hareketi ilginç değil salakça.Geldi salağın teki, boyunun ölçüsünü aldı gitti diye olaya bakıyorum ben.( bu arada kalvine de baya cep harçlığı verdi,e kolay mı o kadar grafik çiziyor,kafa patlatıyor, uğraşıyor adam)İsyat bu ,bir nevi mevduat faizi yerine temettü alıyorum diye düşünülecek herşeyi açık bir şirket.Fabrikası yok ,üretimi yok ,ihracatı yok ,neden etkilenecek ki.Birkaç profesyonel bizim paramızı daha iyi yönetsin diye emanet ettiğimiz bir şirket.Daha önce de yazdım uçmaz ,kaçmaz,batmaz ben de o yüzden bu kağıttayım zaten )))))))

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Sayın boran işyat formasyon falan bozmaz. 0.98 hareketi ilginç değil salakça.Geldi salağın teki, boyunun ölçüsünü aldı gitti diye olaya bakıyorum ben.( bu arada kalvine de baya cep harçlığı verdi,e kolay mı o kadar grafik çiziyor,kafa patlatıyor, uğraşıyor adam)İsyat bu ,bir nevi mevduat faizi yerine temettü alıyorum diye düşünülecek herşeyi açık bir şirket.Fabrikası yok ,üretimi yok ,ihracatı yok ,neden etkilenecek ki.Birkaç profesyonel bizim paramızı daha iyi yönetsin diye emanet ettiğimiz bir şirket.Daha önce de yazdım uçmaz ,kaçmaz,batmaz ben de o yüzden bu kağıttayım zaten )))))))
    adam emekçiyi seviyor )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    altına imza...
    syg...
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    adam emekçiyi seviyor )
    Çok iyi espri kalvin çok,deminden beri gülüyorum.Ben de pusuya yattım gene gelse 3 5 ben de nemalanacam da, bu havada öyle hareketler delikanlıyı bozar.Salak dediysek de o kadar da değildir tabi )))))))

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Çok iyi espri kalvin çok,deminden beri gülüyorum.Ben de pusuya yattım gene gelse 3 5 ben de nemalanacam da, bu havada öyle hareketler delikanlıyı bozar.Salak dediysek de o kadar da değildir tabi )))))))
    keşke güneş alıcagına isyat alsaydın temettüyle sonrada 97-98 den eline verirdin malı, dönerdin 82 den tekrar alırdın ve sonra temettüyü beklerdin benim gibi.senede 2 yada 3 kez trade imkanı verdiğini defalarca yazdım hatta 98 e satmadan önce 98 e yapışacağını burdan yazdım kâğıt 90-91 di sanırım o zaman keşke sende 97-98 gibi satış girseydin .neyse keşkelerle olmuyor borsada.artık geleceğe odaklanmak gerek bir sonraki hamleyi düşünüp hareket etmek gerek bence,herkez zaten kendine göre bir yol haritası çizmiş burda .herkez bildiği yolda gitsin en iyi yol bildiğin yoldur kestirmenin yolunda engebeler çok olur.

Sayfa 339/930 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •