Sayfa 341/930 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Uçmaz ,kaçmaz,batmaz )))))))))))

2.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Sayın boran arkadaş sana tavsiyem al sat falan o işleri seviyorsan yanlış kağıttasın.Ben güvenli kazanayım net kazanayım az kazanayım önemli değil diyorsan gözünü kapa al.İsyat nerden alırsan al uzun vadede zarar yazmaz.Ben 20 yıldır borsayı takip ederim ,hiç bir kağıtda bunu içim rahat şekilde söyleyemem.
    katılıyorum evet doğrudur.borsada hiç bir kağıtta bukadar rahat bir dönemim olmadı.

3. nazar değmesin...

Portföyun birazı nakitte kalsın istedim bir ay vadeli mevduat yaptım.20 gün zor dayandım vadeyi bozup çıktım.20 yıldır borsadayim hareket şart.asagi yada yukarı.para batıyor yani.isyata mevduat niyetine koydum bir miktar.ama baktım grafik süper.endeks izin verirse 3 vakte kadar Abbas yolcu. Abbas yola çıkmazsa da sorun değil.biraz kafa dinleriz. Bu pas tutmuş hurdalikta 😁

5.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Portföyun birazı nakitte kalsın istedim bir ay vadeli mevduat yaptım.20 gün zor dayandım vadeyi bozup çıktım.20 yıldır borsadayim hareket şart.asagi yada yukarı.para batıyor yani.isyata mevduat niyetine koydum bir miktar.ama baktım grafik süper.endeks izin verirse 3 vakte kadar Abbas yolcu. Abbas yola çıkmazsa da sorun değil.biraz kafa dinleriz. Bu pas tutmuş hurdalikta ��
    sabır bir erdemdir. sabır yoksa kazanç da yoktur. almak için de satmak için de sabırlı olmak lazım.

6. işfin müthiş kar yapmış , bizimkinin elinde işfin vardı sanırım ama ortak olarak işfin ortak statüsünde yer almıyor heralde yani ancak elindeki işfinlerden kar yapar. eger elinde işfin varsa tabi.

Adamlar içerden haber alıyor 1.5 tl de mevcut kara göre pahalı diye sattım.ne bileyim karda patlama olacak.sektorun diğer hisseleri de sıradan kâr açıklıyor durumda. muhtemelen artarak devam edecek.ve bir iki bilanço sonra şimdi ki piyasa fiyatı bile ucuz kalacak.

8.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Adamlar içerden haber alıyor 1.5 tl de mevcut kara göre pahalı diye sattım.ne bileyim karda patlama olacak.sektorun diğer hisseleri de sıradan kâr açıklıyor durumda. muhtemelen artarak devam edecek.ve bir iki bilanço sonra şimdi ki piyasa fiyatı bile ucuz kalacak.
    orası muamma ne olacağı belli olmaz ama gidişat iyi gözüküyor zaten işyata ve isgsy ye nin harreketlerinede bakarsanız işyat ve isgsy den çıkıp işfine giriş oluyor ve nezaman döner bu çıkanlar bilemem ama mutlaka geri dönerler çünki grup şirketlerinde ucuz kalan isyat gözüküyor.

Sayfa 341/930 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •