Sayfa 360/930 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460860 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. bak kurban geliyor gidin koyun keçi alın parası çok olan dana düve alsın kurbanda satar en az yüzde 20 kar edersiniz
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

2. https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=ISYAT

temettüyü düşsek bile sermaye azalması var
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

3. 2008 krizinde borsamız 53 bin seviyesinden 23 binlere düşmüştü sanırım.. O seviyelerden belirli bir oranda hisse senedi alan kişilerin bir çoğu şu an da kısmen temettü emeklisi oldular bence.tabi uzun vadeciler.darısı bizim başımıza biriktirmeye devam..saygılar

4. biz hisseyi bıraktık 83-84 lerde ,izin bitti döndük bide ne görelim tutamamışsınız hisseyi yerinde.biraz çaba biraz fedakarlık hep bizle olmaz bu iş şaka bi tarafa borsanın bu denli kötü durumuna karşı sağlam duruş sergilemiş bana göre.

Kalvin hoşgeldin.Sen yokken çarşı karıştı.Bu rakamlar bu zamanda iyidir.

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Kalvin hoşgeldin.Sen yokken çarşı karıştı.Bu rakamlar bu zamanda iyidir.
    hos bulduk hakem.evet tozduman olmuş ortalık dediğin gibi bu duruma göre işyatın vaziyeti bencede iyi görünüyor.seçimlerden sonra ve herşeyin düzeldiği an 90 lı rakamları görür bence.ayrıca geçen sayfalarda yazdığın yazı çok güzel bir yazıydı ( bu topraklarda ölme konulu yazın ) helal olsun tam benim kafadasın biz bu topraklarda can bulduk bu topraklarda can veririz.

7. ama şunuda eklemek istiyorum işyatın vaziyet iyi ama şirkette öz sermaye erime söz konusu mevcut bu biraz kötü gibi duruyor.bununda çözümü kar yapıp temettü vermiyerek yada bedelli ile düzeltilebilir gibi geliyor daha öncede yazdım gibi anımsıyorum.

Kalvin spk dan günlük takibi öğrendiysen bir garipliği sen de farketmişsindir.Portföy cuma günü aniden 212 900 e falan düştü.Aniden 4 5 milyon eridi.Sonra bugün gene 215 li rakamlar eurobondlar ve doların oynaklığı nedeniyle sanırım.Ama paranın para edeceği zamanlarda paramızı emanet ettiğimiz işyat profesyonelleri para kazanamazsa şirket yönetimi hesabını sormalı bence.Olmazsa kalvin senle bende baya lot birikir o zamana kadar ,yönetim kurulu toplantısına katılır kendimiz sorarız hesabı))))))

Sayfa 360/930 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •