Sayfa 378/930 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Ne hissesin kardeşim dünya yıkılsa 78-79'dan bir Lot vermiyorsun

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2. 79'dan alabildim. Elimde bir miktar oldu, düşmeye devam ederse almaya devam

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    79'dan alabildim. Elimde bir miktar oldu, düşmeye devam ederse almaya devam
    Şimdi ben de alabildim. Biraz da 78 zorlamak lazım belki oltaya gelir.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4. Endeksi basmaya böyle devam ederlerse 77 den de alırsınız

5. o değilde fena zarar yazdı bugün .10 yıllıklar ve 2 yıllıklar tepe de dolardanda zarar yazdı bakalım pazartesi gündelik gösterge ne gelecek.

6. 1 haftadır neredeyse hergün denedim 79 u ama vermemişti.bugün cok şükür alabildim.78 e de yazdım bir miktar ama o gelmedi

Alıntı Originally Posted by ozn Yazıyı Oku
    1 haftadır neredeyse hergün denedim 79 u ama vermemişti.bugün cok şükür alabildim.78 e de yazdım bir miktar ama o gelmedi
    79 alıp ortalama düşürdüm ama satan neden satıyor o kafamı kurcalıyor. 84'ten beri alıcıyım iyi ki bekleyip bu seviyeleri görmüşüm yoksa yüksek olacaktı ortalama. Satanların kar beklentisi mi kötü acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    79 alıp ortalama düşürdüm ama satan neden satıyor o kafamı kurcalıyor. 84'ten beri alıcıyım iyi ki bekleyip bu seviyeleri görmüşüm yoksa yüksek olacaktı ortalama. Satanların kar beklentisi mi kötü acaba?

Satanların getiri beklentisi yüksek. Tüm senetler çok ucuz kaldı 7-8 ay isyat bekleyip %30 kazanacağıma GARAN düşmüş nerelere onu alırım AYGAZ alırım TOFAS alırım ayda %30 yapar diye düşünüyor. Haksız da sayılmazlar

Sayfa 378/930 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •