Sayfa 4/930 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Sayın Sagopa, bu forumda benim yazılarımı takip edenler temettü konusunda bu sizin söylediklerinizi yüzlerce kez yazdığımı bilir. "Müthiş. Şimdi herkes böyle düşünüp saldıracak" deyişimin bir ironi olduğunuda.

Asla kimseyi yanlış yönlendirme gibi bir niyetim yok olmadıda. Zaten temettü verilince verilen miktar kadar aşağı gittiğini bilmiyorsa bir yatırımcı, açıkça borsada maceraya atılmış demektir.

Yinede hatırlatma için teşekkürler. Eğer bir yanlış anlaşılma var idiyse sayenizde düzelmiş oldu.

Sent from my SM-G920F using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by ctugrul Yazıyı Oku
    Sayın Sagopa, bu forumda benim yazılarımı takip edenler temettü konusunda bu sizin söylediklerinizi yüzlerce kez yazdığımı bilir. "Müthiş. Şimdi herkes böyle düşünüp saldıracak" deyişimin bir ironi olduğunuda.

Asla kimseyi yanlış yönlendirme gibi bir niyetim yok olmadıda. Zaten temettü verilince verilen miktar kadar aşağı gittiğini bilmiyorsa bir yatırımcı, açıkça borsada maceraya atılmış demektir.

Yinede hatırlatma için teşekkürler. Eğer bir yanlış anlaşılma var idiyse sayenizde düzelmiş oldu.

Sent from my SM-G920F using hisse.net mobile app
    yok zaten belirttim de kasıtlı yazdığınızı düşünmediğimi

ha bu arada isyat ın kıymetini bilin değerli dostlar,nadirdir böyle temettü verimliliği olan şirket hissesi imkb de

3.  Alıntı Originally Posted by SGEZER Yazıyı Oku
    Sayın ctugrul,
    Geçmiş fiyatları http://appws.isyatirim.com.tr/LT_isadata2.aspx den görebiliyorduk gecenlerde bir ling paylaşmıştın ancak şuan bilgi alamıyorum.
    17.2.2016 ve 18.2.2016 ISYAT maksimum fiyatlara ulaşabileceğimiz bir adres biliyormusun
    iş yatırım ınternet sayfasını yenilemiş o yüzden bakamıyoruz bende hisselere ordan bakıyordum bulursan haberimiz olsun

4.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    iş yatırım ınternet sayfasını yenilemiş o yüzden bakamıyoruz bende hisselere ordan bakıyordum bulursan haberimiz olsun
    Evet hüseyin bey hangimiz önce bulursak burada paylaşalım lütfen

5.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    Sayın Yetkili,

appws.isyatirim.com.tr/LT_isadata2.aspx

Adresinizden Bist verileri Tarihsel fiyat-işlem hacmi verileri sayfasına ulaşamıyorum.
    bilgi ve yardımlarınıza arz ederim.

Merhaba Sadi Bey,

Internet sayfamız değişmiştir, BIST ile ilgili bilgilere aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz:

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...Endeksler.aspx

Tarihsel verilerin web sitesi altyapımıza konulması ile ilgili çalışmalarımız da devam etmektedir.

Bilginize sunarız
    Ildeniz Ozturk <[email protected]>

6. iyi olurdu burda temettü düzeltmeleri olmadan hisse kaçtan kaça gelmiş fiyatı okunabılınıyordu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    12,5 kuruş. ( Teklif edilen )

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/587915

8. Temettü/bedeliz dağıtım tarihi ve oranı nedir acaba tam olarak?

Bir şey daha sormak istiyorum. Temettü/bedelsiz dağıtılınca hisse değeri aynı oranda düşüyor doğal olarak, hisse sitelerinde gördüğümüz fiyatlar bu şekilde düzeltilmiş oranlar mı? Böyle ise, bu gibi hisselerin fiyatları pek artmıyor gibi göründüğünü dikkate alırsak, tam değer ve getirisini hesaplamak için bir de bu fiyatın üzerine o sene dağıtmış olduğu temettü/bedelsiz miktarını mı eklememiz gerekir? Teşekkürler...
    y.t.d.

Sayfa 4/930 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •